Polska galanteria skórzana

0
Polska galanteria skórzana

W ostatnim czasie coraz więcej osób zwraca bardzo dużą uwagę nie tylko na odzież, jaką codziennie wybierają do swoich stylizacji, ale także na liczne dodatki. Jest to bardzo istotne aby zadbać także o te niewielkie szczegóły naszych stylizacji, ponieważ to dzięki nim możemy prezentować się doskonale. Zatem w co warto zainwestować? Co jest ważne, abyśmy prezentowali się doskonale?

Odpowiednie dodatki bardzo ważne

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, iż to w jaki sposób wyglądamy bardzo wpływa na to, jak odbiera nas nasz rozmówca. W szczególności jest to bardzo istotne, gdy decydujemy się na spotkanie z nieznajomą osobą. Dlatego bardzo ważne jest aby zadbać nie tylko o odpowiednią stylizację, ale także wybrać do niej właściwe dodatki. Tylko dzięki temu będziemy czuć się doskonale. Aby prezentować się dobrze, warto zadbać nawet o najmniejsze detale. Dobrze powinien prezentować się także nasz portfel. Doskonałym wyborem w tym przypadku jest galanteria skórzana, która jest ponadczasowa. Decydując się na jej zakup możemy być pewni, że nasza stylizacja zostanie doceniona przez naszego rozmówcę i tym samym zyskamy duże uznanie w jego oczach. Zatem jaką galanterię skórzaną warto wybrać?

Galanteria skórzana coraz chętniej wybierana

Wybór wśród galanterii skórzanej na rynku jest bardzo duży. Powinniśmy pamiętać o tym, że bardzo ważne w tym przypadku jest aby wybrać galanterię polskich producentów. Dzięki temu nie zapłacimy z pewnością zbyt dużo, a będziemy mogli cieszyć się naprawdę doskonałą jakością zakupionych przez nas produktów. Bardzo ważne w tym przypadku jest również to, aby dobrać odpowiedni kolor portfela. Producent Kochmański posiada w swojej ofercie naprawdę różnorodne kolory oraz modele portfeli, jednak wybierając niezależnie od tego czy to będzie model damski lub męski, zawsze warto postawić na sprawdzoną klasykę. Jeśli taki portfel ma pasować do każdej naszej stylizacji powinniśmy pamiętać o tym, że bardzo istotne jest aby był on w uniwersalnym rozmiarze oraz w kolorze czarnym lub często w przypadku Pań w kolorze czerwonym. Dzięki temu będziemy mogli wykorzystać go praktycznie na każdą okazję, a nasza stylizacja za pomocą tego drobnego produktu będzie doskonale podkreślona.

Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju galanterii skórzanej. Nic w tym dziwnego, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na zakup właśnie takich produktów. Powinniśmy pamiętać o tym, że choć galanteria skórzana często ma wysokie ceny, jest to w stu procentach naturalny produkt, który powinniśmy mieć w swojej szafie. Nie powinniśmy zapominać o tym, iż do wspomnianej galanterii skórzanej zalicza się między innymi takie dodatki jak portfele. Niewiele osób ma tego świadomość, jednak to właśnie nawet tak małe produkty mogą w dużym stopniu wpływać na naszą stylizację. Z portfela w ciągu dnia korzystamy bardzo często, dlatego warto zadbać o to, aby wyglądał on w pełni profesjonalnie. Dzięki temu każda nasza stylizacja także będzie prezentowała się odpowiednio.

Wysokiej jakości polską galanterię skórzana znajdziesz w sklepie internetowym Skorzany.com

Umowa na wyłączność we współpracy z agencją nieruchomości

0
Umowa na wyłączność we współpracy z agencją nieruchomości

Klauzula wyłączności to zapis używany w przypadku umów pośrednictwa sprzedaży. Jest to coraz popularniejszy model pracy agencji nieruchomości. Wynika to z faktu, że na rynku istnieje spora konkurencja, a branża z roku na rok staje cię coraz bardziej wyspecjalizowana i profesjonalna. Taki sposób współpracy na linii klient-pośrednik jest więc bez wątpienia korzystny dla obu stron.

Czym jest umowa na wyłączność?

Pośrednicy nieruchomości za umowę na wyłączność uznają taką współpracę pomiędzy klientem i agencją, w ramach której to właśnie agencja jest odpowiedzialna za sprzedaż nieruchomości w czasie wskazanym podczas ich wspólnych ustaleń. Dzięki temu klient może mieć pewność, że pośrednik będzie w 100% zaangażowany i wykorzysta cały swój know-how, by sprzedać nieruchomość.

Definicja umowy na wyłączność określona przez polskie prawo wskazuje, że klient akceptuje wymóg korzystania z usług jednego pośrednika i nie współpracuje w tym czasie z innymi agencjami w celu sprzedaży swojej nieruchomości. Warto również wiedzieć, że właściciel mieszkania może samodzielnie sprzedać nieruchomość. Wtedy pośrednik nie może ubiegać się już o wynagrodzenie.

Umowa na wyłączność a umowa zwykła

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym różni się umowa na wyłączność od umowy zwykłej lub inaczej – otwartej. Otóż pierwsza opcja to idealny wybór zarówno dla pośrednika, jak również klienta. Ten model oparty jest o wzajemne zaufanie. Pośrednik jest tu jedyną osobą sprzedającą nieruchomość, dlatego musi się w pełni zaangażować. Może w tym celu podjąć dowolne kroki, np. zainwestować w promocję, np. publikując w prasie czy Internecie, projektując wirtualny spacer, czy tworząc kampanię w social media. Konsekwencją tego typu działań jest zazwyczaj szybka sprzedaż mieszkania czy domu. W taki sposób pracuje chociażby https://malychanieruchomoscipremium.com.

Z kolei umowa zwykła zakłada, że klient ma możliwość współpracy nawet z kilkoma agencjami nieruchomości jednocześnie. Z tego powodu bardzo często w kanałach komunikacji (Internet, prasa, telewizja) można znaleźć powielone oferty mieszkań czy domów na sprzedaż. Choć wydawałoby się, że im więcej ogłoszeń, tym lepiej, w rzeczywistości nie jest to wcale najlepsza opcja dla klienta. Dlaczego? Omówmy to na przykładzie. Osoba poszukująca domu, widząc kilka ogłoszeń dotyczących tej samej nieruchomości z pewnością będzie zastanawiać się, dlaczego natrafia na tyle jednakowych ofert. Może zacząć podejrzewać, że z mieszkaniem jest coś nie tak, skoro mimo tylu ogłoszeń, ciągle nie zostało ono sprzedane. W przypadku tak wielu pośredników, żaden z nich naprawdę nie angażuje się w 100%, ponieważ ma świadomość, że w każdej chwili ktoś inny może zbyć daną nieruchomość.

Umowa na wyłączność – dlaczego warto z niej skorzystać?

Umowa na wyłączność zapewnia naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa. Po pierwsze daje ona świadomość, że pośrednik dokłada wszelkich starań, by sprzedać nieruchomość. Z jego strony taka klauzula to ogromna swoboda w podejmowaniu działań promocyjnych. Może nawet inwestować własny kapitał, ponieważ wie, że zwykle takie zaangażowanie mu się zwróci. Nierzadko więc agencje organizują dni otwarte, dbają o profesjonalny home staging, wykonują sesje zdjęciowe wnętrz i przygotowują akcje promocyjne w sieci. Wszystko to, by jak najszybciej i za jak najlepszą cenę sprzedać nieruchomość. Klient oszczędza w ten sposób mnóstwo stresu, pieniędzy oraz czasu, który musiałby zainwestować, gdyby sprzedażą zajmował się samodzielnie.

Chcesz wiedzieć więcej o umowie na wyłączność? Zajrzyj na: https://malychanieruchomoscipremium.com/umowa-na-wylacznosc/.

Ochrona dla Xiaomi Redmi Note 7

0
Xiaomi Redmi Note 7

Kolejny model Xiaomi Redmi Note 7 wykonany jest ze szkła piątej generacji otoczone plastikową ramką
z dużym wyświetlaczem i dobrym aparatem, w której wnętrzu odnajdujemy parametry wysokiej jakości, znacznie ułatwiające oraz umilające nam codzienne funkcjonowanie i stające się niezbędnikiem, który zawsze mamy pod ręką. Dość przystępna cena w stosunku do wyżej wymienionych cech, zadowoli każdego.

PIĘKNA ORYGINALNA BUDOWA TELEFONU WYMAGA MIMO WSZYSTKO ZABEZPIECZENIA !!!

Pomimo, że telefony w ówczesnych czasach wykonane są z pomysłowością, gracją i elegancją oraz szeroko zastosowaną fantazją wykonania, która zawarta jest w zastosowanych różnobarwnościach
i kształtach oryginalnego zabudowania telefonu – to jednak winniśmy pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu aby oryginalny wygląd oraz funkcjonalność służyły nam długo i dobrze.

MINIMALIZM NIE WYKLUCZA DOBREJ JAKOŚCI ZABEZPIECZENIA

I tak nie chcąc znacznie zmieniać wyglądu wyprodukowanego i wybranego przez nas telefonu można zdecydować się na minimalistyczne ale jakże wdzięczne, bo spełniające swą funkcję ochronną etui Back Case Transparentne. Nie wpływa on znacząco na wygląd, jedynie pogrubia troszeczkę naszego przyjaciela w zależności od produktu o 3 bądź 6 minimetrów tworząc bezbarwną ochronę na pleckach i bokach naszego smartfonu, chroniąc go przed zabrudzeniem, porysowaniem czy potłuczeniem.

Jeżeli opatrzymy się wizerunkiem, wyglądem i barwą albo też zapragniemy jakiejś odmiany wizualnej…. nie ma nic prostszego…..!!!

Wystarczy przemienić „ubranko ochronne” na takie, które spełni nasze oczekiwania bądź takie,
które wymagane są w danej sytuacji czy okoliczności.

Ochrona dla Xiaomi Redmi Note 7

RÓŻNOBARWNOŚĆ I RODZAJ WYKONANIA ETUI DOSTOSOWANE DO WYMAGAŃ KAŻDEGO

Szeroka gama nakładek silikonowych typu Back Case, występująca w bogatej kolorystyce zaspokoi potrzeby każdego wymagającego właściciela telefonu. Znajdziemy w nich wszystkie kolory tęczy po stonowane odcienie szarości brązu czy czerni. Od diamentowych brylancików czy połyskujących brokacików po piękne szykowne i prezencyjne dodatki skórzane bądź skóropodobne.
Zarówno Panie jak i Panowie bez problemu znajdą coś dla siebie.

Linia produktów wyprodukowanych na podobieństwo portfelików zamykanych takich jak
Fancy Case, Book Case czy Magnet. To ochrona całego telefonu. Zarówno, tyłu jak i przodu.
W otwieranych klapkach często dodatkowo wszyte są małe kieszonki, które zgrabnie mieszczą karty kredytowe czy papierowe pieniążki. Wykonanie występuje w bogatej gamie kolorystycznej jak również szeroko rozwinięte zastosowanie materiałów wykończeniowych. Podobnie jak w powyższych pokrowcach mogą to być materiały skóropodobne, skórzane czy materiałowe.

WYŚWIETLACZA NIE MOŻNA POMINĄĆ, NALEŻY PAMIĘTAĆ TAKŻE O NIM

Pokrowce typu back case to typowe nakładki które zasłaniają tylko część tylnią telefonu. W sytuacji kiedy zdecydujemy się na taki właśnie rodzaj etui powinniśmy pomyśleć także o szkiełku, które dodatkowo zabezpieczy tak cenny przecież wyświetlacz. Szkło hartowane 5D  to idealnie dopasowane szkło do rozmiarów naszego wyświetlacza. Nie wpływa ono w żaden sposób na funkcję dotykową ekranu a idealna przejrzystość nie utrudnia i nie zmienia wyrazistości oraz barw. Dodatkowo zastosowana powłoka oleofobowa sprawia że paluszyska nie będą tak brutalnie odbijać się na małym „monitorku” a ekran będzie łatwiej utrzymać w czystości.

Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o światłowodzie

0
Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o światłowodzie

Internet światłowodowy zyskuje w Polsce coraz większą popularność, a wszystko to ze względu na niezawodne działanie i świetny stosunek jakości do ceny. Ultraszybki internet, dostarczany do tysięcy gospodarstw domowych oraz siedzib firm działa dzięki nowoczesnej technologii FTTH (ang. „fiber to the home”), co w dosłownym tłumaczeniu oznacza po prostu „światłowód do domu”. Poniżej kilka informacji, które przybliżą specyfikę tego szybkiego łącza oraz sposób jego działania.

  1. Jak to działania

Jak wskazuje nazwa, sygnał łącza dociera z centrali do domu klientów po kablach światłowodowych, wykonanych z włókna szklanego – to właśnie światło jest głównym nośnikiem informacji. Światłowody są często wzbogacone o wzmacniacze optyczne, dzięki którym zasięg sygnału to nawet kilka tysięcy kilometrów. Kable są zakopane w ziemi oraz zabezpieczone warstwą izolacyjną, dzięki której są odporne na negatywne czynniki środowiska zewnętrznego – w efekcie czego, łącze wyróżnia się dużą bezawaryjnością. Szacuje się, że żywotność kabli to około 20-25 lat. Warto wspomnieć, że droga sygnału nie jest zakłócona przez żadne urządzenia pośredniczące.

  1. Ultraszybki

Prędkość z jaką pobierane są dane to jedna z największych zalet światłowodów. Domowe łącze FTTH może osiągnąć wartość nawet 600 mb/s. Co ważne, użytkownicy nie odczuwają spadków prędkości, nawet gdy z internetu jednocześnie korzysta kilka osób. Brak lagów, niski ping i szybkie buforowanie to kolejne cechy światłowodu, które szczególnie zadowolą miłośników gier online oraz tych, którzy często oglądają filmy i seriale w serwisach streamingowych.

  1. Odporny na zakłócenia

W przeciwieństwie do tradycyjnego łącza, technologia FTTH charakteryzuje się wręcz niezawodnym działaniem. Internet nie jest narażony na zakłócenia elektromagnetyczne lub negatywne warunki atmosferyczne, takie jak mróz, burza, intensywne opady deszczu lub śniegu, które często zakłócają działania tradycyjnego łącza. Sygnał światłowodowy jest więc stabilny i jak już wspomniano – ultraszybki.

  1. Rosnąca popularność

Wysoka jakość, a także możliwość korzystania nie tylko z łącza internetowego, ale także z innych usług multimedialnych (telewizja i telefon stacjonarny) sprawiają, że światłowód zyskuje coraz większą popularność. Użytkownicy cenią go również za to, że nie wymaga on czasochłonnego montażu. Szacuje się, że do 2020 roku będzie z niego korzystać aż 5 mln gospodarstw domowych.

Internet światłowodowy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy ze względu na pracę zdalną lub inne pilne obowiązki, potrzebują niezawodnego i stabilnego łącza. Jest on również idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na awarie spowodowane brakiem internetu – w końcu nawet chwilowy brak w jego dostawie może powodować bardzo poważne straty dla przedsiębiorstwa. Stabilne łącze światłowodowe jest więc odpowiednie dla wszystkich, którzy w dużym stopniu korzystają z internetu – niezależnie czy do celów zawodowych, czy też na potrzeby rozrywki. Studenci i uczniowie, którzy przygotowują się do sprawdzianów i egzaminów również potrzebują wysokiej jakości łącza – w końcu internet jest pierwszym źródłem, gdzie poszukuje się materiałów naukowych lub informacji o ich dostępności.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynku, firma T-Mobile postanowiła rozszerzyć swoje usługi o internet światłowodowy. Firma przewiduje, że usługa ma być dostępna dla klientów od drugiego kwartału 2019 roku. Potencjał dotarcia tego typu łącza od tego operatora jest naprawdę duży, dlatego warto rozważyć skorzystanie z oferty. Jeżeli myślisz o zmianie oferty lub dostawcy internetu to zdecydowanie weź pod uwagę łącze światłowodowe i skorzystaj z wysokiej jakości.

Więcej informacji o internecie światłowodowym znajdziesz na stronie https://www.t-mobile.pl/internet/formularz-adresowy

Materiał partnera.

Jak zamówić kuriera do domu – Przesyłka kurierska – Poradnik

0
Jak zamówić kuriera do domu - Przesyłka kurierska - Poradnik

Wysyłanie paczek od jakiegoś czasu jest niezwykle proste i wygodne. Nadanie paczki kurierem trwa zaledwie kilka minut i można go dokonać z każdego miejsca i z każdego urządzenia jak np. laptop, tablet czy telefon. Przesyłki kurierskie są bowiem aktualnie najbardziej cieszącą się formą wysyłania towarów przez wiele różnych firm i sklepów. Co warto wiedzieć o sposobie nadania paczki? Jak zamówić kuriera do domu? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

1. Nadanie paczki

Nadanie paczki jest niezwykle prostą czynnością, którą każdy może wykonać w zaciszu własnego domu. Wystarczy dostęp do telefonu lub do komputera, gdyż nadanie paczki kurierem może nastąpić w dwojaki sposób. Klienci mają możliwość zamówienia kuriera przez infolinię firmy z której usług chcą korzystać. Takie infolinie są bowiem czynne przez siedem dni w tygodniu, dlatego w każdym dogodnym momencie można zadzwonić i zamówić go do własnych drzwi. Przy zamawianiu będziemy zobowiązani podać podstawowe dane (np. nadawcy i odbiorcy) oraz wskazać gabaryt paczki. Innym sposobem, bardzo wygodnym – jest opcja „zamów kuriera” na stronie internetowej firmy kurierskiej. Wchodząc w taką zakładkę wypełniamy dokładnie formularz. Wpisujemy tam dane adresowe nadawcy oraz odbiorcy paczki. Wskazujemy datę oraz orientacyjną godzinę, w której chcemy by kurier zjawił się w naszych drzwiach. Określamy również parametr paczki oraz wybieramy opcję zapłaty za wysyłkę. I tu również mamy możliwość – za paczkę możemy zapłacić przelewem online lub skierować opłatę za nią na jej odbiorcę. Ten sposób najczęściej wybierają sklepy lub firmy, których klienci zdecydowani się na nią przy zakupie ich towarów.

2. Jak to wygląda w praktyce?

Po wysłaniu takiego formularza do firmy, zazwyczaj w tym samym dniu otrzymujemy odpowiedź na maila lub smsowo, iż zgłoszenie zostało przyjęte a kurier przyjedzie po nadaną przez nas paczkę we wskazanym przez nas dniu. Kolejno należy przygotować paczkę do wysyłki czyli bezpiecznie i solidnie ją opakować. Często firmy kurierskie po poznaniu gabarytów paczki, oferują klientom swoje wygodne opakowania. Następnym krokiem jest przybycie kuriera do naszych drzwi i odebranie paczki, by ta mogła ruszyć w dalszą drogę. Cały proces zazwyczaj trwa 1 lub 2 dni – od momentu zamówienia kuriera do odbioru paczki przez jej odbiorcę. Oznacza to, iż jest to obecnie jedna z najszybszych i najskuteczniejszych form dostawy, którą cenią Polacy w różnych częściach naszego kraju. Z przesyłek kurierskich korzysta również wiele firm i przedsiębiorstw, ze względu na ich szybkość i wygodę.

Nasiona chia – właściwości i zastosowanie

0
Nasiona chia – właściwości i zastosowanie

Nasiona chia są nasionami szałwii hiszpańskiej, która pochodzi z Meksyku i Gwatemali. Okazuje się, że wartości odżywcze nasion poznały już plemiona Nahua w środkowym Meksyku. Obok fasoli i kukurydzy, były to dla Azteków najważniejsze nasiona. Jedną z ich zalet jest fakt, że posiadają więcej kwasów omega 3 niż łosoś atlantycki. Mają również więcej wapnia niż mleko i żelaza niż szpinak.

Nasiona chia – źródło kwasów omega 3

Jak wspomniano, nasiona chia mają ogromną ilość kwasów omega 3. Wpływa to pozytywnie na pracę mózgu i wspomaga pamięć. Polecane są szczególnie uczniom i studentom i osobom wykonującym pracę umysłową. Poza tym, nasiona chia uspokajają i pomagają złagodzić objawy depresji. Kwasy omega 3 zapobiegają demencji i wpływają pozytywnie na wzrok. Dodatkowo, są niezbędne podczas ciąży. Ponad to, nasiona chia mają pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Obniżają one poziom cholesterolu i zapobiegają miażdżycy.

Chia nasiona – rozwiązanie problemów trawiennych

Nasiona chia mają ogromną ilość błonnika. Zajmują one drugie miejsce pod względem zawartości, zaraz po otrębach pszennych. Naukowcy udowodnili, że błonnik wspomaga pracę układu pokarmowego. Reguluje on rytm wypróżnień, co zapobiega powstawaniu zaparć. Trzeba jednak pamiętać, by nie spożywać nasion chia przy stanach zapalnych jelit i układu pokarmowego. Specjaliści rekomendują zjadanie kilku łyżeczek (20 g) nasion dziennie. Zbyt duża ilość błonnika może doprowadzić do upośledzenia wchłaniania innych substancji odżywczych. Nasiona chia doskonale wspomagają pracę organizmu, ale nie są lekiem na wszystkie choroby, dlatego należy spożywać je z umiarem, jako dodatek do posiłków. Nasiona chia dostępne są obecnie w wielu supermarketach i sklepach ze zdrową żywnością. Obecnie wiele punktów prowadzi sprzedaż internetową, by znaleźć właściwą placówkę, wystarczy wpisać w wyszukiwarce:  nasiona chia cena lub nasiona chia sklep naturalniezdrowe.

Nasiona chia – właściwości

Nasiona chia wspomagają odchudzanie. Po połączeniu z wodą podobnie jak siemię lniane – pęcznieją, dlatego po ich spożyciu czujemy się syci i jemy mniej. Ponad to, nasiona chia są doskonałym źródłem białka. W 100 g produktu znajduje się 16,54 g białka, dlatego nasiona są chętnie spożywane przez wegetarian, kulturystów i sportowców. Nasiona chia zawierają również olbrzymią ilość wapnia. W 100 g opakowaniu znajduje się 634 mg, a to ponad dwa razy więcej niż w szklance mleka (240 mg). Poza tym, nasiona są także bogate w fosfor, który także pozytywnie wpływa na kości i zęby. Nasiona chia można dodawać do wielu potraw, wedle uznania. Najczęściej całe lub zmielone stanowią dodatek do musli, sałatek, jogurtów i wypieków. Po namoczeniu, świetnie sprawdzają się jako naturalny zagęszczacz. Olej z nasion chia świetnie nadaje się do sałatek, ale nie należy poddawać go obróbce termicznej, bo traci swoje właściwości.

Nawilżanie męskiej twarzy

0
Nawilżanie męskiej twarzy

Nie tylko dłonie są naszą wizytówką – twarz również! Dlatego właśnie mężczyźni nie powinni tak drastycznie odrzucać możliwości nakładania na nią od czasu do czasu dobrego kremu. Krem nawilżający dla mężczyzn pozwala pozostawić skórę gładką i świeżą, co jest szczególnie cenne po goleniu. Dlaczego jeszcze warto stosować nawilżający krem do twarzy dla mężczyzn?

Zegarki Citizen dla poszukujących połączenia stylu i wysokiej jakości

0
Zegarki Citizen dla poszukujących połączenia stylu i wysokiej jakości

Citizen jest popularną marką zegarków, swoje korzenie mającą w Japonii w 1924 roku. Niesłabnący popyt na zegarki tej firmy wynika z faktu, iż odznacza się ona długą historią i doskonałymi wyrobami. Przyjrzyjmy się wybranym egzemplarzom…

System Eco-Drive

Jednym z największych osiągnięć firmy Citizen jest umieszczenie w zegarkach maleńkich paneli słonecznych pod tarczą. Podczas użytkowania padające światło jest przetwarzane na energię elektryczną, która następnie jest magazynowana w baterii. Stamtąd jest pobierana i wykorzystywana do napędzania mechanizmu kwarcowego, który po pełnym naładowaniu mógłby pracować nawet pół roku. Ogromna zaleta tego mechanizmu to również odporność na zmienne oświetlenie – dzięki takiej funkcji nawet w całkowitej ciemności zegarek wciąż będzie dobrze funkcjonował.

Ogromna zaleta systemu Eco Drive to wykorzystanie przepuszczających promienie słoneczne materiałów do stworzenia tarcz, co umożliwiło umieszczenie paneli pod spodem. Dzięki takiemu rozwiązaniu tarcza może mieć praktycznie dowolny kształt i kolor, co pozwala na różnorodny design i zastosowanie mechanizmu w wielu modelach. W efekcie powstały nowoczesne, niezawodne i praktycznie niemożliwe do zatrzymania zegarki.

CITIZEN BJ6520-82E – ECO DRIVE TITANIUM

Męski zegarek Citizen został wyposażony w omówiony wcześniej system Eco Drive, który tworzy z niego niezawodny gadżet. Z kolei jego klasyczny wygląd sprawia, iż zegarek zawsze będzie pozostawał modny i bez wątpienia dopasowany do każdej męskiej stylizacji. Wygląd ten zegarek zawdzięcza wykonaniu z lekkiego i odpornego na uszkodzenia tytanu. Jego dodatkowa zaleta to antyalergiczność, dzięki której nawet najwrażliwszy osoby mogą go ez problemu używać. Całości dopełnia szkiełko szafirowe, które doskonale chroni tarczę zegarka.

W klasycznej obudowie znajduje się nowoczesny mechanizm, wyposażony w datownik. Dużą zaletą zatarła jest także wodoodporność.

Damskie modele

Zegarki Citizen, które zostały przygotowane z myślą o kobietach, często odznaczają się eleganckim designem. Doskonałym przykładem może być model EL3044-89D, który został wykonany dzięki połączeniu materiałów o dwóch kolorach. Srebrno-złote odcienie oraz perłowa tarcza sprawiają, iż doskonale sprawdzi się jako ozdoba podczas wielkiej gali. Jednocześnie dzięki wodoszczelności i klasycznemu designowi pozwoli na użytkowanie go również na co dzień.

Drugi zegarek, który zasługuje na szczególną uwagę, to model EM0656-15A, również wyposażony w funkcję Eco Drive. Jego klasyczny, prosty wygląd jest naprawdę ponadczasowy, dzięki czemu zegarek sprawdzi się u każdej kobiety i w każdym dniu.

EM0656-15A został wykonany ze specjalnego, odpornego stopu, co gwarantuje mu piękny wygląd i niezawodność nawet po użytkowaniu w trudnych warunkach. Przyczynia się do tego równie wodoszczelność zegarka oraz szafirowe szkiełko, które wykazuje się twardością większa niż stal.

Ten wieczór będzie należał do Ciebie! Sukienki na wyjątkowe okazje

0
Ten wieczór będzie należał do Ciebie! Sukienki na wyjątkowe okazje
fot. kartes-moda.pl

Przed Tobą wielkie wyjście? Będziesz świadkiem na ślubie najlepszej przyjaciółki? A może wybierasz się na ekskluzywną kolację biznesową lub na premierę w teatrze? Takie wydarzenia potrzebują odpowiedniej oprawy, w tym również dostosowanej do okazji kreacji. W tej roli z pewnością sprawdzi się sukienka wieczorowa.

Leasing 102% – na czym polega?

0
Leasing 102% - na czym polega?

Leasing to nadal jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu samochodu. Co więcej, z roku na rok powstają nowe rozwiązania, które maja zachęcić przedsiębiorców do skorzystania ze wsparcia. Jedną z takich opcji jest leasing 102%.

ZOBACZ TEŻ