Urodowe trendy na lato 2017

0

Kiedyś rodziły się na filmowych ekranach, kreowały je hollywoodzkie gwiazdy. Dziś główne źródło mają w Internecie, a pojawiają na Instagramie. O czym mowa? O urodowych trendach!

Nowy (wnętrzarski) trend 2017 roku! Lagom wypiera zeszłoroczne hygge

0

Duńskie hygge, które opanowało niemalże każdą dziedzinę życia w roku 2016, zostało tego roku oficjalnie wyparte przez szwedzkie lagom. Czym jest nowy skandynawski trend?

Jak odreagować po pracy – Counter Strike: Global Offensive

0

Praca dla wielu z nas bywa bardzo stresująca. Często spotykamy się z sytuacją kiedy po powrocie do domu jesteśmy przemęczeni. Sposób w jaki wykonujemy prace, jak siedzimy potrafi również być bardzo męczący. Ponadto ciągłe napięte terminy nie wpływają pozytywnie na stan naszego zdrowia, dlatego też ważnym elementem naszego życia powinien być relax. Chwila dla siebie która pomoże nam się wyluzować i odetchnąć.

Kolacja we dwoje? Przeczytaj proste przepisy, dzięki którym jej zaimponujesz

0

Zaprosiłeś partnerkę na romantyczną kolację, którą planujesz przygotować samodzielnie? Nie masz pomysłu na dania, które będą doskonałe w smaku, a jednocześnie zaskoczą? Oto kilka inspiracji na szybkie potrawy, dzięki którym trafisz do jej serca.

Psychologiczne podłoże zaburzeń erekcji

0

Problemy w łóżku to trudny i wstydliwy temat dla wielu osób. Nadal w społeczeństwie pokutuje przekonanie, że mężczyzna musi zawsze mieć ochotę, być gotowym i zwartym do działania. To powoduje, ze kiedy już pojawiają się problemy panowie nie chcą się do nich przyznać, unikają konfrontacji i konsultacji ze specjalistą. Nie od dziś wiadomo, że czynniki psychologiczne potrafią poważnie namieszać w organizmie także jeśli chodzi o sferę intymną.

Nie płacz po Avicii! Kto zagra w Polsce latem 2017?

0

Gdy w roku 2016 Avicii – artysta kultowy, którego fanom electronic dance music przedstawiać nie trzeba – ogłosił koniec kariery koncertowej, świat muzyki elektronicznej zatrząsł się w posadach. Jak to możliwe?! Ten niezwykle oryginalny i bardzo ceniony szwedzki producent był zawsze gwarancją zabawy na najwyższym poziomie. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Skoro żaden koncert Avicii nie dojdzie już do skutku, fani muzyki klubowej muszą poszukać nowych źródeł inspiracji i poszerzyć swoje koncertowe horyzonty. Kto zagra w Polsce latem 2017?

Najczęstsze problemy z układem ESP

0

Electronic Stability Program czyli system stabilizacji toru jazdy to układ instalowany w każdym nowym samochodzie. Jest to rozwinięcie powszechnego swego czasu układu ABS. Różnica polega jednak na tym, że ESP jest układem w pełni elektronicznym.

Od czego zależy wzrost cen paliw? Czy można zaoszczędzić na paliwie? Sprawdzamy

0

Uwielbiasz jeździć samochodem? Każdego dnia spędzasz za kółkiem kilka godzin, pokonując setki kilometrów? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób jeździć oszczędnie i ekonomicznie?
W artykule zdradzimy sprawdzone sposoby na oszczędności na benzynie. Sprawdzimy także od czego zależy wzrost cen paliwa.

Jakie problemy dotyczą męskiego pęcherza?

0

Pęcherz moczowy może przysporzyć wielu problemów. Ten niewielki organ narażony jest na działanie bakterii powodujących zakażenia dróg moczowych, takich jak zapalenie pęcherza (1). W przypadku mężczyzn, u których cewka moczowa jest znacznie dłuższa niż u kobiet, powodować może ono dotkliwe objawy (2).

Agencje ochrony – kiedy i jak wybrać profesjonalną firmę, która zadba o twoje bezpieczeństwo?

0

Branża security w Polsce dynamicznie się rozwija. Nie ma się czemu dziwić: wszyscy potrzebujemy zabezpieczeń – zarówno w firmach i instytucjach, jak i domach prywatnych. Jednak w gąszczu ofert przygotowanych przez agencje ochrony trudno jest czasem odnaleźć tę najlepszą. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.