Jeśli irytuje nas ciągłe uczucie zmęczenia i obezwładniająca senność, powinniśmy zastanowić się nad przeprowadzeniem odpowiednich badań, ponieważ organizm może dawać nam sygnały, że coś z nim jest nie tak. Chroniczne zmęczenie jest objawem wielu chorób – tarczycy lub nawet wątroby. Niekoniecznie jednak musi oznaczać to symptom choroby. Czasem wystarczy zmiana diety i stylu życia na bardziej stabilny – stałe godziny snu, regularne posiłki oraz wprowadzenie zdrowej diety może nam pomóc w zażegnaniu tego problemu.

Jakie zioła wspomogą pracę serca?
Serce to narząd, który wykonuje bardzo ważną pracę w naszym organizmie. Możemy go wspomóc prowadząc zdrowy tryb życia – zdrowo się odżywiać, unikać stresów i zażywać regularnie dawkę ruchu. Oprócz tego warto zastanowić się nad przyjmowaniem ziół, które wspomogą pracę serca. Są to m.in. głóg, który obniża ciśnienie; konwalia majowa, która pomaga przy problemie kołatania serca lub miłorząb japoński dla osób z miażdżycą. Zioła można spożywać w postaci herbat, wyciągów lub tabletek, które często są dostępne w aptekach lub sklepach zielarskich.

Krem BB jako alternatywa dla podkładu
Kiedy nasza skóra ma dość ciężkiego podkładu nakładanego codziennie na twarz, warto zastanowić się na jego zamianą na popularny m.in. w Azji krem BB. Jest to połączenie podkładu kryjącego i kremu pielęgnacyjnego, często o lekkiej formule, który zakrywa niedoskonałości i jednocześnie dba o skórę dzięki składnikom w nim zawartym. Często zawiera filtr UV, który chroni przed słońcem i zapewnia naturalny efekt wtapiając się w skórę. Kremy BB są dostępne w drogeriach i aptekach, w różnych odcieniach i przeznaczone są dla różnych rodzajów cery.

miedzyrzecka.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ