Odpowiedni dobór fryzury do kształtu twarzy to połowa sukcesu w odpowiedniej kreacji wizażu. W zależności od tego, czy nasza twarz jest kwadratowa, okrągła czy pociągła, pasować nam mogą różne rodzaje fryzur i różne długości włosów. Najpopularniejsze typy fryzur dla twarzy okrągłej z niskim czołem, to uczesania bez grzywki, z włosami o długości półdługiej, zaś dla twarzy szczupłej i wydłużonej, z wysokim czołem, najlepsze wydają się fryzury z grzywką oraz włosy krótkie lub średniej długości, a także standardowe długie. Do twarzy owalnej pasuje większość popularnych uczesań, zaś do kwadratowej – fryzury maskujące ostre, kanciaste rysy.
wypadanie włosów u kobiet powoduje wiele problemów, zarówno w postaci uciążliwości, jak i natury estetycznej. Powodem wypadania włosów u kobiet może być nie dostarczanie z dietą odpowiedniej ilości ważnych składników pokarmowych, takich jak witaminy oraz mikro- i makroelementy. Wypadanie włosów u kobiet może również być spowodowane niewłaściwą pielęgnacją – na przykład zbyt częstym używaniem suszarki, lokówki czy prostownicy.
Kredki do ust to przydatny kosmetyk, który pozwala podkreślić naturalne piękno ust, czyniąc je wyraźnymi i przyciągającymi uwagę. Używanie konturówek najlepiej służy osobom posiadającym odpowiednio szerokie usta – w przypadku wąskich warg, obrysowanie ich kredką może spowodować wrażenie optycznego zmniejszenia. Kredki do ust znajdziemy w mnóstwie różnych kolorów i marek, spośród których z łatwością dobierzemy któreś dla siebie.

www.blogprasa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO dorosłych słów kilka
Następny artykułEstetyczne ciało

ZOSTAW ODPOWIEDŹ