Jak wybrać koszulę do karmienia

Okres ciąży masz już prawie za sobą. Powoli zbliżasz się do dnia, w którym twoje dziecko pojawi się na tym świecie. Na pewno zdążyłaś się już do tego odpowiednio przygotować, zaopatrując się w specjalne ubrania, które mają ułatwić i uprzyjemnić ci poród, pozwalając ci przejść przez niego w wygodnych i komfortowych warunkach. Czy jednak koszule do porodu i karmienia to jedno i to samo? Tuż po porodzie będziesz musiała przecież w jakiś sposób karmić swoją pociechę, nierzadko robiąc to nie tylko w domu, ale też i u znajomych bądź nawet w miejscach publicznych. A trudno by było tego dokonać w obcisłym topie czy klasycznej koszulce. Jaka koszula sprawdzi się więc podczas karmienia?

Istnieje kilka takich popularnych modeli koszul do karmienia, dlatego też nad każdym z nich powinnaś się zastanowić. Klasyczny wariant to koszula z kopertowym dekoltem. Przeważnie jest ona odcinana pod biustem, dlatego też z dołu swobodnie zwisa i przy okazji może zamaskować twój brzuszek. W okolicy dekoltu tworzona jest natomiast przez dwie zakładki. Gdy chcesz nakarmić swoje dziecko, wystarczy, że po prostu je rozsuniesz i odsłonisz jedną pierś. Model ten jest bardzo uniwersalny. Bluzka z kopertowym dekoltem to zarówno koszulka do karmienia, jak i koszula ciążowa.

Drugi, niemalże tak samo popularny wariant to koszula z odpinanymi ramiączkami. Na pewno jest to model niesamowicie wygodny, idealny dla tych kobiet, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i nierzadko chcą zajmować się tysiącem rzeczy w jednym czasie. Koszulę tego rodzaju rozepniesz i zapniesz przy pomocy jednej ręki. Znaczenie może mieć również to, że spośród wszystkich koszul do karmienia występujących w sklepach to właśnie ten model zazwyczaj prezentuje się najatrakcyjniej i nie odbiera ci twojej kobiecości.

Ostatnia już propozycja, najbardziej tradycyjna i klasyczna, to koszula do karmienia zapinana na guziczki. Przypadnie ona do gustu paniom o większym biuście, które nie chcą jakoś nadmiernie podkreślać swoich wdzięków, bo wolą zapewnić sobie uczucie wygody i swobody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ