Od czasu do czasu niemal każdy musi zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest wytworne przyjęcie. Nawet jeśli nie znosimy tego typu atmosfery i towarzystwa nadętych snobów. Oprócz niechęci dopada również stres. Niekoniecznie wiemy, którego widelca kiedy użyć i co zrobić z wielką serwetką. Nie wspominając już kto z kim wita się pierwszy, kto komu przedstawia, podaje rękę, całuje w nią czy też nie. Co prawda błędy zdarzały się największym tego świata ale im świat wbrew pozorom wcale nie musi wybaczać. Gorzej na przykład z Twoim szefem, który jest wyjątkowo złośliwy i pamiętliwy, a jego świdrujące oczka wytropią każdą – najmniejszą nawet pomyłkę.

Po co nerwy i niepotrzebne emocje. W naszym instytucie przygotowaliśmy szkolenie „Dobre maniery – to proste”. W ciągu trzech, czterogodzinnych spotkań nauczymy Cię wszystkiego co powinieneś wiedzieć. Poznasz magiczne zasady rządzące światem sztućców, powitanie nie będzie dla Ciebie rodem z innego świata, podpowiemy kiedy i jaki założyć krawat oraz które buty są najlepsze do konkretnej okazji. Dowiesz się także dlaczego czarny garnitur przed 19.00 jest często nazywany grzechem śmiertelnym.
Szkolenie „Dobre maniery – to proste” prowadzą wytrawni dyplomaci, którzy na salonach polskich i zagranicznych spędzili często pół życia. Po takim spotkaniu będziesz czuł się pewnie już zawsze.
Ostatnią część szkolenia prowadzimy zawsze w restauracji, w trakcie kolacji. Wszystko po to, by nie zaskoczyła Cię nigdy żadna sytuacja.

Najbliższy kurs rozpoczyna się za tydzień, to dobry pomysł na wakacje.

http://www.filtrbiznesu.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ