Zabieg mezoterapii Katowice od lat jest wykorzystywany w licznych gabinetach kosmetycznych oraz placówkach medycyny estetycznej. Początkowo leczono nim migreny i dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi, by później dostrzec jego inny potencjał. Zauważono, że mezoterapia katowice może też skutecznie poprawiać ludzki wygląd, zapobiegając m.in. łysieniu oraz stymulując wzrost nowych włosów. Z tego zabiegu wiele osób zechce skorzystać, choć niektórym nie dane będzie to zrobić.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej głowy

Mezoterapia igłowa głowy to zabieg kierowany do osób, które mimo stosowania licznych kuracji kosmetycznych wciąż nie są w stanie poradzić sobie z nadmiernym wypadaniem kosmyków oraz postępującym łysieniem. Problem ten może dotyczyć i kobiet, i mężczyzn, choć zdecydowanie częściej występuje on u męskiej części społeczeństwa. Panie zazwyczaj też szybciej go u siebie zauważają, dlatego od razu mogą skorzystać z zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa włosy, by nie pogłębić swojego problemu. Mężczyźni dostrzegają ten mankament o wiele później, jednak i wtedy mogą skorzystać z podobnego leczenia.

Oczywiście do nadmiernego wypadania włosów mogą doprowadzić różnorodne przyczyny. Jedną z nich jest prowadzenie niewłaściwego stylu żywienia. Nawet mezoterapia igłowa włosy nic człowiekowi nie da, jeśli ten nie zadba o swoją codzienną dietę i nie wzbogaci jej o zdrowe kwasy tłuszczowe. Do innych, często występujących przyczyn łysienia należą: ciąża, różnorodne zmiany hormonalne, okres laktacji oraz stresujący tryb życia.

Dzięki mezoterapii można też leczyć dużo poważniejsze choroby. Sprawdza się ona u osób, które cierpią na: łysienie plackowate, łysienie rozlane czy łysienie typu męskiego.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Mezoterapia igłowa głowy nie będzie jednak idealnym zabiegiem dla wszystkich. Nie skorzystają z niej kobiety w ciąży oraz panie w czasie menstruacji. Nie zaleca się jej również cukrzykom, alergikom oraz osobom miewającym częste stany zapalne bądź infekcje skóry. Ostatnimi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są: przyjmowanie niektórych leków przeciwzakrzepowych oraz choroby nowotworowe. Mezoterapia Katowice w żadnym z tych przypadków nie może być wykonana. Jeżeli pacjent mimo wszystko się na nią zdecyduje, może to u niego doprowadzić do licznych skutków ubocznych.

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ