Co prawda nie szata zdobi człowieka. Zwykle jednak, pierwsze co widzimy, to ludzka powierzchowność. To jak jesteśmy ubrani nie definiuje nas oczywiście w pełni, ale może wiele o nas powiedzieć. Choć modne koszulki czy spodnie to oczywiście nie wszystko, to przecież każdy chciał by wyglądać stylowo i na czasie. Modne ubrania to nie tylko mężczyźni wyśmienicie prezentujący się w idealnie dopasowanych garniturach, czy kobiety ubierające się w garsonki pokazują swoją klasę i elegancję. W modnej garderobie znajduje się  również miejsce na  strój sportowy, jak i koszula czy bluzka na co dzień.

Moda nie zna ograniczeń

Można popatrzeć na różne modowe blogi, czy też instagrma. Moda to miksowanie stylów. Modne koszulki i spodnie to różne kroje oraz fasony, być może z pozoru nie pasujące do siebie rzeczy. Szpilki do joggers’ ów, czy dresowych spodni? Sportowe obuwie typu vans czy sneakersy do spódnicy czy sukienki? Dlaczego nie! Prawdziwa moda nie zna słowa „nie”. Pozwala nam to między innymi na wypracowanie własnego, indywidualnego, wyrażającego nas stylu. Załóż modną koszulkę, baleriny i jeansy typu boyfriend. Już jesteś gotowa do wyjścia.

Modna klasyka

Wiele trendów wciąż się powtarza lub nigdy nie znika. To jest tak zwana klasyka gatunku. Pewne ubrania nigdy z mody nie wyjdą, a jedynie będą ewaluowały i ulegały odświeżeniu . Doskonałym tego przykładem są ukochane przez chyba wszystkie kobiety jeansy, a zwłaszcza rurki. Marynarki, to także klasyka gatunku, co jakiś czas odświeżana. Doskonale podkreślają atrybuty kobiecości i pasują do wielu stylizacji. Z pewnością każda z nas ma choć parę w swojej szafie. Kolejnym przykładem, który także jest w pewnym sensie nieśmiertelny to tak zwana mała czarna. Taka sukienka jest zawsze na topie, nadaje się na wiele okazji i zawsze jest dobrym rozwiązaniem, gdy naprawdę nie wiemy co na siebie włożyć. Bez ramiączek, z długim rękawem, z koronki a porze typu bodycon? Wybór należy do was. Zawsze modną koszulka jest na zwykła biała- tak zwany t-shirt. To na nim, jako bazie zbudujesz wiele świetnych stylizacji. Nie wiesz skąd czerpać inspiracje? Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy w temacie mody, stylu i ubrań. Wystarczy spojrzeć na blogerki. Zazwyczaj każda ma swój styl. Jedna ubiera się bardziej na sportowo, lecz druga na przykład cały czas chodzi w garsonkach, a jeszcze inna wygląda jak rajski ptak. Jedno jest pewne warto się inspirować się innymi. Warto przy tym równocześnie być po prostu być sobą, by być ubranym, a nie przebranym.

http://www.atvn.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ