myjnia ręczna Łódź

W Łodzi funkcjonuje kilka myjni ręcznych, a zakres ich usług oraz cen nieco się rożni od siebie. Duży procent klientów najczęściej na tego rodzaju myjni zleca usługę odkurzania wnętrza. W najtańszych punktach w Łodzi za odkurzanie zapłacimy zaledwie 8 złotych, a w najdroższych aż 30 złotych.

Dwie lokalizacje, jedna firma

Przy ulicy Kilińskiego 222 oraz przy Alei Jana Pawła II 30 zlokalizowane są punkty należące do myjni ręcznej i bezdotykowej VIP. Za najzwyklejsze umycie samochodu zapłacimy tam 25 złotych. Myjnie ręczne w Łodzi wyposażone są w kompresory powietrza, dzięki czemu samochody wyjeżdżają stamtąd suche. W ofercie również odgrzybianie samochodów, które kosztuje od 50 złotych w górę.

Myjnia ręczna w Łodzi - jaką wybrać

Pojazdy nietypowe

Szeroki wachlarz usług oferuje myjnia ręczna zlokalizowana na rogu Alei Włokniarzy oraz Lutomierskiej. W ofercie znajdziemy mycie silników i podwozi, czyszczenie tapicerki, plandek. Myjnia myje także balony, zjeżdżalnie i podobne obiekty należące do grupy nietypowych. Firma świadczy również usługi z zakresu dezynfekcji samochodów typu chłodnia. Dla przedsiębiorstw zz większą ilością aut oferuje pakiet usług, który jest tańszy niż korzystanie z myjni pojedynczo.

Interesujące korzyści

Myjnia ręczna w Łodzi „HippCar”, znajdująca się w Centrum Handlowym „Manufaktura” w Łodzi najtańsze mycie oferuje w cenie 20 złotych, natomiast najdroższe, obejmujące również pranie tapicerki – 270 złotych. Karta Stałego Klienta, którą możemy otrzymać, pozwala uzyskać 30/5 rabatu.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ