Najpopularniejsze komunikatory internetowe

Współczesnymi czasami rządzą technologie. Każdy z nas ma dostęp do komputera i do Internetu a to umożliwia mu spędzanie wolnego czasu w dowolny sposób. Szczególnie młodzi ludzie, chętnie korzystają z dobrodziejstw Internetu, zwłaszcza po to, by móc się kontaktować z innymi rówieśnikami.
Komunikatory w sieci
Przez Internet można nawiązywać kontakt z innymi osobami, na kilka różnych sposobów. Można posyłać mejle, pisać na forum czy na blogu, można też korzystać z komunikatorów internetowych. Do najbardziej popularnych komunikatorów należy messenger i Gadu Gadu.
Gadu Gadu
Komunikator internetowy Gadu Gadu, jest jednym z najstarszych komunikatorów jaki powstał. Od wielu lat ludzie w każdym wieku z niego korzystają. Czasem się zdarza, że niektórzy młodzi ludzie nie wiedzą co to znaczy gg, ponieważ obecnie korzystają z dużo bardziej nowoczesnych komunikatorów internetowych. Jednak jest to klasyka w komunikatorach, jest on łatwy w obsłudze, zawiera wiele ciekawych i przydatnych funkcji, można przez niego przesyłać emocje w formie emotikonek. Gadu Gadu można sobie w prosty sposób zainstalować na swoim komputerze, by mieć do niego bezpośredni dostęp. Można też jednak z niego korzystać na stronie głównej producenta, gdzie wystarczy się zalogować, by mieć dostęp do swoich kontaktów i wiadomości.
Dzięki komunikatorom internetowym, można mieć stały kontakt ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Można przez niego posyłać nie tylko wiadomości tekstowe, ale również grafiki, zdjęcia a nawet pliki muzyczne.

bycmama.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWeekendowy wypad
Następny artykułŚwięto mamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ