Nowoczesne fakturowanie w małej firmie

Wystawianie faktur to coś co występuje w każdym przedsiębiorstwie, w którym jest sprzedaż. Małe firmy mogą łatwo, szybko i przede wszystkim nowocześnie fakturować korzystając ze sprawdzonego programu. Przedstawiamy jeden z nich.

Faktura Small Business 

Prosty program do faktur przygotowała łódzka firma MEGA-TECH, a mianowicie Faktura Small Business. Oprogramowanie ma wiele zalet. Jest proste w obsłudze i zostało wyposażone w opcje, które z pewnością wykorzysta mała firma. Program ten to narzędzie, z którego pomocą przedsiębiorca wystawi takie dokumenty jak: faktura VAT, faktura proforma, faktura korekta, faktura bez VAT czy paragon fiskalny. Program ten jest dostosowany do obowiązujących regulacji, dzięki czemu korzystający przygotuje również plik JPK. Łatwo się w nim fakturuje i zarządza przygotowanymi dokumentami. 

Oznaczenia, które zawsze pomogą

Użytkownik, który wykorzystuje w codziennej pracy program do wystawiania faktur Faktura Small Business może bez trudu dowolnie oznaczać przygotowane dokumenty. Przypisując im np. kategorię kolorystyczną w przyszłości będzie w stanie szybko odnaleźć potrzebny dokument korzystając z funkcjonalnej wyszukiwarki. Wystawiane faktury można opatrzyć również własnym logo, pieczątką czy stopką. Takie oznaczenie z pewnością wyróżni dokument i ułatwi kontrahentowi kontakt z firmą.

Automatyzacja przyśpieszająca proces fakturowania 

Fakturowanie może być szybkie i trwać kilka minut. Tak jest w przypadku stosowania programu Faktura Small Business. Producent zadbał o to aby program mógł automatycznie pobierać dane kontrahentów z CEIDG, czy średni kurs waluty na dany dzień z NBP. Oprogramowanie pozwala także na wysyłkę faktur do klientów e-mailem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy przedsiębiorca wie jak ważne jest bezpieczeństwo wprowadzonych do systemu danych. Mając to na uwadze warto wyposażyć się w program do fakturowania, który będzie posiadał możliwość generowania kopii danych do specjalnie wydzielonego miejsca na serwerze. Zapis danych może odbywać się z użyciem usługi eArchiwum dostępnej w programie Faktura Small Business. Ta zdalna kopia bezpieczeństwa ochroni dane przed możliwą utratą np. w sytuacji infekcji komputera czy jego kradzieży. 

Mała firma, która chce fakturować z użyciem prostego i bardzo funkcjonalnego narzędzia powinna skorzystać z rozwiązania, które oferuje MEGA-TECH. To użyteczne oprogramowanie, które sprawdzi się w codziennej pracy z dokumentami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ