Polki fantazjują na potęgę, jednak większość z tych fantazji nigdy nie wypływa na światło dzienne. Powód? Wstyd i zażenowanie tym, że „takie” obrazy mogą w ogóle w głowie siedzieć. Przecież to nie przystoi. Tymczasem to m.in. w uwolnieniu swoich pragnień i potrzeb seksualnych tkwi recepta na udane życie seksualne. Jakie są (niespełnione)seksualne marzenia Polek?

1. O seksie z obecnym partnerem

Seks z osobą, która jest codziennym towarzyszem życia. Seks niezwyczajny, inny od tego, który ma miejsce w rzeczywistości. W nietypowych pozycjach. W nietypowym miejscu. Seks, który jeszcze potem długo rozpamiętują.

2. O seksie z nieznajomym

Napotkanym na drodze do pracy, w kawiarni lub podczas zakupów. Tylko raz. Szybki, acz intensywny numerek, bez zbędnych ceregieli, bez głębszego zaznajamiania się. Tutaj wszystko dozwolone – i tak więcej się już nie zobaczą.

3. O seksie z młodszym

To jedna z najczęstszych fantazji erotycznych Polek. Marzą o napalonych, niedoświadczonych dwudziestolatkach, uczniach których zaznajamiają ze sztuką miłości.

4. O seksie z ciemnoskórym mężczyzną

Wygląda na to, że nie jest to mit. Coś w tych mężczyznach musi być, skoro pojawiają się praktycznie w każdej statystyce. Wydaje się, że coś całkiem OKAZAŁEGO … Cóż, może jednak warto zainwestować w Penirium?

5. O seksie z byłym

Szczególnie, jeśli był w tym niezły. Masa wspomnień, głównie tych erotycznych. I wcale nie chodzi tu o chęć powrotu, a o udane życie seksualne, którego doświadczyli wspólnie. I tu pojawia się pytanie, jak jej jest w obecnym związku…

6. O seksie grupowym

Dwie konfiguracje: przewaga kobiet lub ona jedna z mężczyznami. To dość powszechne fantazje wśród kobiet. Szczególnie wśród takich, których seksualność jest bardzo silna i takich, którym brakuje mocnych wrażeń w sypialni.

7. O gwałcie

Nie jest to żadna pomyłka, chociaż tak naprawdę nie chodzi tu o prawdziwy gwałt na kobiecie – najczęściej te wyobrażenia polegają na zastąpieniu czułości i pocałunków stanowczością i brutalnością w zachowaniu mężczyzny. „Grey”, tylko w stylu hard.

Każdą fantazję można zrealizować, jednak do tego potrzeba po pierwsze chęci obydwojga, po drugie znajomości potrzeb własnych i drugiej strony, a także szczerej rozmowy o tym, co dla nas ważne w seksie. Najważniejsze jest, aby mówić o tym otwarcie – fantazje są bowiem odzwierciedleniem naszym potrzeb.  

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ