Pianka do włosów

Modelowanie włosów, zarówno długich, jak i krótkich wymaga odpowiednich kosmetyków. W zależności od długości włosów, preparaty te mogą mieć mocniejsze lub słabsze działanie. Na pierwszym miejscu w stylizacji włosów jest lakier, jednak niewiele kobiet wie, że w połączeniu z pianką do włosów, dadzą niesamowite efekty.

Zastosowanie pianki do włosów

Pianka powinna być nakładana na wilgotne włosy, które następnie dowolnie możemy układać przy pomocy szczotki i suszarki. Warto jednak wiedzieć, że zbyt duża ilość pianki, może sprawić, że włosy staną się sztywne, posklejane i nieprzyjemne w dotyku. Pianki stosowane są nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Kosmetyk świetnie usztywnia włosy i doskonale sprawuje się przy fryzurach typu „mess hair” czy męski bob. Wielu profesjonalnych stylistów używa pianki do włosów, aby wzmocnić działanie lakieru.

Ranking najlepszych pianek do włosów

1. Syoss, Volume-Mousse – sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, nabierają objętości. Ma ładny, intensywny zapach. Włosy się nie sklejają, a fryzura utrzymuje się przez cały dzień. Kosztuje około 15 złotych.

2. Artego, Miracle Mouse – optycznie nadaje włosom objętości, innowacyjna formuła zawiera w składzie naturalne ekstrakty, które sprawiają, że ona właściwości pielęgnujące. Włosy się nie sklejają, nie są sztywne ani przesuszone. Ma bardzo ładny, kokosowy zapach i kosztuje około 40 złotych.

3. Shwarzkopf, Got 2b Rise’n Shine – ma gęstą konsystencję, która nadaje włosom połysk, sprawia, że są uniesione i nasady, a cała fryzura jest bardzo trwała. Pianka używana nawet w dużych ilościach nie skleja włosów i nie obciąża ich. Kosztuje około 20 złotych.

4. Bumble and bumble thickening, Full From Mouse – zapewnia włosy podniesione u nasady, dzięki czemu optycznie fryzura ma więcej objętości. Gwarantuje naturalny efekt, nie skleja włosów, a efekt utrzymuje się nawet kilka godzin. Kosztuje około 100 złotych.

5. Nivea, Volume Sensation – chroni włosy przed wysuszeniem, ma właściwości silnie nawilżające, włosy są podatne na stylizacje, nie sklejają się. Pianka kosztuje około 15 złotych.

takeitizzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ