P9 Lite to jeden z najpopularniejszych modeli Huawei. Smartfon jest niezwykle uniwersalny i wszechstronny, dzięki czemu świetnie sprawdza się w różnorodnych warunkach. Dysponuje naprawdę dobrym zestawem multimedialnym i jest nadzwyczaj prosty w obsłudze.

Smartfony do wszystkiego

Telefony komórkowe bardzo szybko stały się najważniejszymi urządzeniami w naszym życiu. Smartfony wykorzystywane są w pracy, w szkole, w życiu prywatnym, w czasie wakacji, właściwie zawsze i wszędzie, co samo w sobie świadczy o tym, jak bogaty jest ich wybór i jak niezbędne stały się w codziennym funkcjonowaniu. Czy możliwe jest jednak zaprojektowanie telefonu, który stanie się najlepszym kompanem każdego dnia, będzie w pełni funkcjonalny, a przy tym nie opróżni twojego portfela w chwili zakupu?

Okazuje się, że tak – jednym z tego rodzaju urządzeń jest Huawei P9 lite. Dawno już powinniśmy odłożyć między bajki pogląd, że chińska elektronika pozostawia wiele do życzenia. Obecnie to takie marki jak Huawei są w czołówkach rankingów w swoich branżach, a swoje produkty często oferują w o wiele niższych cenach. Poznaj jednego z flagowców chińskiego giganta i dowiedz się, jak włączyć LTE w Huawei P9 lite czy jakimi możliwościami multimedialnymi dysponuje.

Jak włączyć LTE w Huawei P9 lite?

Smartfon w pełni obsługuje technologię Long Term Evolution, która jest najszybszym i najlepszym obecnie standardem bezprzewodowej transmisji danych dla urządzeń mobilnych. W warunkach testowych udaje się nawet osiągać prędkość przesyłu dochodzącą do 150 Mb/s. Oprócz wysokiej prędkości, LTE cechuje się też minimalnym poziomem opóźnień oraz znakomitą stabilnością, co bardzo korzystanie wpływa na jakość sygnału. Dzięki temu bez kłopotu możesz pobierać nawet duże pliki do pamięci P9 Lite, prowadzić wideokonferencje czy oglądać filmy online w jakości HD.

Zatem jak włączyć LTE w Huawei P9 lite? Wystarczy wejść w ustawienia sieci komórkowej w menu telefonu i wybrać odpowiednią opcję. Jest ona ustawiona domyślnie, w niektórych przypadkach jednak warto zmienić konfigurację manualnie – np. podczas wyjazdu poza granice Unii Europejskiej lub chcąc wydłużyć czas pracy baterii.

Klasowe multimedia w P9 lite

Już od pierwszego uruchomienia telefonu Huawei zaskakuje jakość wykonania oraz podzespoły multimedialne. Znakomity wyświetlacz o rozdzielczości aż 5,2 cala w technologii Full HD to gwarancja pełnego odwzorowania szczegółów oraz niesamowitej głębi kolorów. Wszystkie obrazy, filmy czy strony internetowe będą czytelne i przejrzyste, a automatyczne dostrojenie jasności ekranu zapobiega przemęczeniu oczu przy częstym użytkowaniu smartfona.

Huawei P9 lite został ponadto wyposażony w aparat z matrycą BSI (backside illumination) o rozdzielczości aż 12 Mpix. Liczne systemy dodatkowe ułatwiają uchwycenie doskonałego kadru, dzięki czemu poczujesz się niczym zawodowy fotograf. Warto zauważyć, że aparat w P9 lite dobrze radzi sobie także w warunkach niepełnego oświetlenia.

Z możliwości multimedialnych zadowoleni będą również miłośnicy muzyki. Wytłumienie szumów oraz poprawa czystości dźwięku sprawia, że rozmowy telefoniczne czy słuchanie utworów ulubionego artysty sprawia jeszcze większą przyjemność. Chwilami możesz poczuć się nawet jakbyś był na prywatnym koncercie!

Huawei P9 lite to świetny i bardzo uniwersalny telefon, który mieści się na przystępnej półce cenowej. W swojej klasie należy do ścisłej czołówki, o czym świadczą chociażby doskonałe recenzje ekspertów i użytkowników.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ