Self storage – bezpieczne przechowywanie przedmiotów

Kiedy domowe schowki i zakamarki nie są wystarczająco duże, by przechowywać w nich to, co w danym momencie nie jest nam potrzebne, z pomocą przychodzi self storage. To rozwiązanie dla osób, które są właścicielami sporej ilości rzeczy i chcą, by wszystkie ważne dla nich przedmioty były ulokowane w bezpiecznym miejscu.

Self storage – co to takiego?

Self storage to miejsca do przechowywania o różnych wymiarach. Wszystkie schowki znajdują się w jednym, ogromnym budynku. Jeśli więc nie masz w domu wystarczającej przestrzeni na ważne dla Ciebie przedmioty, możesz wynająć pomieszczenie w self storage i schować tam to, czego w danej chwili nie potrzebujesz.

Z uwagi na ogromny wybór wolnych powierzchni magazynowych, self storage jest idealny nie tylko na sezonowe ubrania, zapasy lub narty, ale pomieści także meble lub inne rzeczy, których gabaryty nie pozwalają, by trzymać je w piwnicy, garażu albo przydomowym schowku na narzędzia.

Self storage – dla kogo?

Jeśli myślisz, że nie możesz pozwolić sobie na wynajem przestrzeni w self storage, to czas przekonać się, że jest to usługa dla każdego. W celu wynajęcia schowka, wystarczy jedynie udać się do najbliższego centra firmy Less Mess self storage, na przykład we Wrocławiu przy ulicy Pełczyńskiej 19.

Tam ustalamy, jakiej wielkości pomieszczenie jest nam potrzebne, spisujemy umowę i chowamy swoje rzeczy. Co ciekawe, nie musisz zobowiązywać się dokumentem na miesiąc, ponieważ Less Mess wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dzięki temu swój schowek możesz wynająć tylko na 7 dni!

Self storage – czy to bezpieczne?

Z pewnością zastanawiasz się, czy wynajem pomieszczenia w centrum self storage jest bezpieczny. Zapewniamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany. Poza tym, dostęp do swojego wynajętego schowka otrzymujesz tylko Ty. Z tego powodu jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz nie tylko miejsca, ale i stresu.

Z uwagi na fakt, że pomieszczenia w magazynie są należycie wyizolowane, nie ma miejsca na wilgoć i inne, niszczące rzeczy zjawiska. Wiadomo, że przechowanie w piwnicach lub garażu często wiąże się z powolnym niszczeniem przedmiotów, mimo tego, że nie są eksploatowane.

Self storage – gdzie mogę wynająć schowek?

Jeśli nie mieszkasz we Wrocławiu, schowek self storage znajdziesz w swoim mieście. Oto lokalizacje wszystkich centrów przechowania Less Mess storage.

 1. Warszawa

  • Ul. Batalionów Chłopskich 114 B, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego.
  • Ul. Ostródzka 50 A (przy trasie Toruńskiej), 03-289 Warszawa.
  • Ul. Kosmatki 2, 03-982 Warszawa.
  • Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa.

 2. Kraków

  • Kryspinów 483; Kraków, Liszki, 32-060.

 3. Poznań

  • ul. Ostrowska 515, 61-324 Poznań.

 4. Trójmiasto

  • ul. Sobieskiego 115, 84-230 Rumia.
  • ul. Energetyczna 13, 80-180 Kowale.

Jeżeli masz dosyć upychania swoich rzeczy po szafach i piwnicy lub garażu pękającego w szwach, Less Mess storage to firma, która zajmie się przechowywaniem Twoich rzeczy tak, jakby to były jej własne. Koniecznie zajrzyj na tę stronę internetową: https://www.lessmess.storage/pl/wroclaw.php. Znajdziesz tam więcej szczegółowych informacji, dotyczących działania schowków oraz rozmiarów, w jakich możesz je wynająć. Przechodząc do zakładki „lokalizacja”, możesz wirtualnie przespacerować się po każdym wyżej wymienionym centrum przechowywania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ