Trenażer Kickr idealny na trening w domu

0
716

Aura nie rozpieszcza, a dodatkowe obostrzenia sprawiają, że wiele osób rezygnuje z opuszczania domu. Jeżeli ty także spędzasz ostatnio więcej czasu w domu to trenażer Kickr jest dla ciebie. Wcale nie musisz rozstawać się ze swoim rowerem. Trening kolarski z łatwością wykonasz w domu. Jednocześnie musisz znosić niepogody, czy obawiać się o swoje zdrowie. Trenażery Kickr pozwalają na dopasowanie ich do każdego roweru, dzięki czemu idealnie spełniają swoją funkcję i mogą służyć przez lata.

Trenażer Kickr Core

Trenażer to urządzenie, które pozwala na przymocowanie do niego roweru i uczynieniu z niego stacjonarnego przyrządu do ćwiczeń. Trenażer Kickr Core to bardzo wygodne i ciche urządzenie, które podbiło już serca wielu domowych kolarzy. Sprawdzi się więc również dla osób, które mieszkają w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty. Urządzenie jednocześnie dostarcza realistycznych i niezapomnianych wrażeń ze względu na swoją konstrukcję. Urządzenie jest niezwykle wytrzymałe, toteż można oddać się nawet najbardziej intensywnym  treningom. Symulacje zjazdów i podjazdów sprawią, że poczujesz się niczym na górskiej drodze i wprowadzą element obciążenia, który przygotuje cię na prawdziwe trasy. Podobnie jak większość akcesoriów Wahoo również trenażer Kickr jest kompatybilny choćby ze stolikiem Wahoo Desk, czy licznikiem rowerowym Bolt.

Trenażer Wahoo Kickr Snap

Realistyczne doznania, oporność odczuwana podczas podjazdów i zjazdów, a także solidna konstrukcja taki właśnie jest trenażer kickr Snap. Za niezwykłe doznania odpowiada nowoczesny system zamontowany w kole zamachowym trenażera. Jest też to jedyny dostępny na rynku trenażer kickr, który posiada aż tyle opcji treningowych. Dzięki czemu rowerzyści są w stanie dobrać program pod swoje wymagania i oczekiwania. Ponadto urządzenie jest kompatybilne z innymi produkatami Wahoo takimi jak Kickr Climb, dzięki czemu doznania podczas domowego treningu będą zbliżone do tych, których można doświadczyć na prawdziwej trasie. Konstrukcja i rozwiązane zastosowane w tym modelu pozwalają na dowolne podłączenie roweru górskiego, czy szosowego. Dzięki temu nie trzeba kupować oddzielnego roweru do treningów w domu. Podobnie jak większość urządzeń również trenażer kickr Snap ma możliwość połączenia się z aplikacją i dostosowania trybu pracy do zakładanej intensywności treningu. Wygodne diody LED poinformują użytkownika, czy urządzenie jest prawidłowo podpięte i działa. Pomiar mocy jest bardzo precyzyjny, a sam trenażer jest stabilnym urządzeniem. Polecany jest nie tylko amatorom, ale także profesjonalistom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ