Kras to wyjątkowy płaskowyż, który rozciąga się w okolicy tak pięknego miasta, jakim jest Triest. Ten obszar to kraina wyjątkowa, która stanie się atrakcyjnym celem wycieczki dla każdego miłośnika pięknych widoków oraz tajemniczych jaskiń. Na tym obszarze Włochy mogą oczarować każdego, a biura podróży coraz częściej urządzają wycieczki to tej niezwykłej krainie. Co koniecznie trzeba zobaczyć w trakcie takiej wyprawy?
Kras to przede wszystkim obszar idealny dla tych, którzy kochają wycieczki po pięknych lasach oraz wędrówki wśród wapiennych skał. Taka sceneria to symbol Krasu oraz jego największy walor. W takiej scenerii czeka wiele prywatnych gospodarstw, na terenie których turyści mogą znaleźć i noclegi, i moc ciekawych produktów spożywczych. Kuszą lokalne sery i inne produkty, które powstają w zgodzie z naturą według tradycyjnych receptur. Zadziwiają tez miasteczka, w których doskonale widoczne są już wpływy pobliskiej Słowenii. Wielu wrażeń może dostarczyć wizyta w dolinie Rosandry, która biura podróży promują jako idealny cel wycieczki dla aktywnych turystów. Zachwycić też może Jaskinia Olbrzymia – jedna z najważniejszych atrakcji, jaką mogą oczarować turystów Włochy na terenie Krasu.
Włochy to kraj, który może nas zaskoczyć licznymi atrakcjami. Coraz częściej uwzględniany w turystycznych ofertach przez biura podróży Kras jest obszarem, który najlepiej zachęca do odkrywania bogactwa tego państwa. Wycieczki po terenie tego płaskowyżu mogą każdemu sprawić wiele radości, mogą też okazać się najlepszą zachętą do podejmowania kolejnych wypraw po tej części Europy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ