Żarówki firmy OSRAM

Nazwa OSRAM to skrót, wywodzący się od niemieckiego przedsiębiorstwa Osram Licht AG. Określenie powstało z połączenia osmu i wolframu. Oba pierwiastki były używane do produkcji włókien żarowych na przełomie XIX i XX wieku. Ta działająca na całym świecie firma z główną siedzibą w Monachium Niemcy) podbiła serca konsumentów na całym świecie. Pierwszą żarówkę firma OSRAM wyprodukowała w 1906 roku. Na chwilę obecną dystrybutor zajmuje się produkcją nie tylko żarówek, ale i wielu rodzajów nowoczesnych lamp, od halogenowych po wysokoprężne lampy sodowe (WLS). Bez wątpienia produkty tej marki są synonimem jakości, trwałości i niezawodności na rynku oświetleniowym.

Fenomen żarówek OSRAM

Żarówki firmy OSRAM, uważane są za jedne z najlepszych produktów oświetleniowych. Doceniane są żywotność i lepszą wydajność. W połączeniu z niewygórowaną ceną można śmiało stwierdzić, że zdominowały współczesny rynek oświetleniowy. Producent oferuje lepszy stosunek jakości do ceny, niż firmy konkurencyjne, jak np. równie ceniony przez klientów drugi megakoncern oświetleniowy Philips. Marka OSRAM oferuje szeroką paletę żarówek LED zarówno do użytku komercyjnego lub mieszkaniowego. Używane są również przez wielu producentów jako żarówki montowane fabrycznie. Dostępna jest też gama produktów oświetlenia samochodowego. Żarówki energooszczędne LED odznaczają się fantastyczną żywotnością i zapewniają oświetlenie nawet do 50 000 godzin. Nie tylko umożliwiają stworzyć idealne warunki oświetleniowe w domu lub biurze, ale pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Nie tylko żarówki LED

Asortyment oświetlenia OSRAM to nie tylko standardowe żarówki LED. W ofercie producenta znajdują się, oferowane również w konkurencyjnych cenach,  żarówki  typu filament, dichroiczne, kapsułowe, halogenowe do reflektorów samochodowych, sygnalizacyjne, rurkowe (o budowie cokołowej) i reflektorowe… Dostępne są także żarówki z funkcją ściemniania. Dostępność różnych wzorów i rozmiarów sprawia, że żarówki LED od firmy OSRAM, są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranymi produktami. Poza żarówkami LED, OSRAM specjalizuje się w produkcji świetlówek żarówek punktowych. Jest to energooszczędna i trwała alternatywa dla konwencjonalnych źródeł światła.

Żarówki OSRAMoferowane są m.in. z trzonkami:- Gy6.35: trzonek żarnika sztyftowego o większej mocy (od 20 W).- G4: miniaturowe żarówki halogenowe na obniżone napięcie,- GZ6.35 do żarówek halogenowych,-  W4.3 dla ultra cienkiej świetlówki liniowej T2 7 mm (elektroniczny układ zapłonowy

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ