Zegarki TIMEX – co warto o nich wiedzieć?

0
836

W ostatnich latach na ulicach widać rosnące zainteresowanie modą, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Każdy poszukuje ciekawych kreacji oraz interesujących części garderoby. Z tego też powodu duże znaczenie zaczynają mieć dodatki. Coraz popularniejsze stają się zegarki TIMEX, które od lat są znane ze swojej niezawodności i wysokiej jakości.

Historia marki

Przedsiębiorstwo zostało założone już w XIX wieku, a dokładniej w roku 1854 roku. Krajem powstania firmy są Stany Zjednoczone i jest to jedna z najsłynniejszych firm z branży, która wywodzi się z Ameryki. Pierwszy zegarek TIMEX na rękę powstał jednak dopiero w czasie I Wojny Światowej. Czasomierze zyskiwany coraz większą popularność i wielu osobom przypadały do gustu ze względu na wiele praktycznych rozwiązań, którymi się charakteryzowały. Ważny w historii firmy był rok 1933 w którym to powstał zegarek z myszką Miki. Niemal od początku istnienia czasomierze były reklamowane jako niezawodne i bardzo wytrzymałe. W tym celu tworzono różne śmiałe kampanie reklamowe, zrzucanie zegarka TIMEX z dużej odległości miało być dowodem na to, że jest w stanie przetrwać każde, nawet najbardziej ekstremalne warunki. Ludność Ameryki bardzo polubiła produkty marki i chętnie po nie sięgała, sprzedaż w latach 50 przekroczyła liczbę 500 milionów sprzedanych egzemplarzy co uchodziło za znakomity wynik. Sukcesy przy produkcji czasomierzy sprawiły, że w późniejszym czasie zaczęto produkować również inny sprzęt taki jak komputery przenośne, ostateczni jednak TIMEX wycofał się z tego sektora i pozostał przy zegarkach.

Timex obecnie

W dzisiejszych czasach zegarki TIMEX, takie jak np. https://zegaryzegarki.pl/pol_m_Zegarki-TIMEX_Timex-IronMan-294.html utrzymują swoją popularność. Produkty firmy dostępne są na całym świecie, a łączna liczba ludzi zatrudnionych to około 5500. W każdym sklepie, który oferuje zegarki wysokiej jakości znajdziemy firmowe produkty. Warto zaznaczyć, że TIMEX nie należy do grona najdroższych firm na rynku. Zarówno męskie i jak damskie czasomierze można zakupić w przystępnej cenie. Ceny niektórych modeli zaczynają się już od 200 złotych. Oczywiście wybór jest bardzo duży, można wybierać jaki się chce kolor tarczy, koperty czy paska. Jest też wiele modeli wyposażonych w bransoletkę. Co ważne zegarki TIMEX są przeznaczone praktycznie dla każdej grupy wiekowej i można je założyć na wiele okazji. W ofercie znajdują się modele z bajkowymi motywami dla najmłodszych, zegarki z wyświetlaczem elektronicznym, które często są wybierane przez młodzież, a także czasomierze eleganckie, które bez problemu można założyć na spotkania biznesowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ