Dlaczego warto korzystać z usług adwokata?

Dlaczego warto skorzystać z usług adwokata? Po pierwsze dla bezpieczeństwa, a po drugie dla oszczędności czasu i nerwów, a w większości przypadków także pieniędzy.

Dlaczego warto skorzystać z usług adwokata? Po pierwsze dla bezpieczeństwa, a po drugie dla oszczędności czasu i nerwów, a w większości przypadków także pieniędzy.

Zespół adwokatów naszej Kancelarii zabezpiecza i chroni interesy swoich klientów. W przypadku przedsiębiorców, dzięki naszemu doświadczeniu, zapewniamy wybranie najlepszej formy organizacyjno-prawnej, chronimy rozwój biznesu, a także pomagamy w zakończeniu prowadzenia dotychczasowej działalności gospodarczej poprzez likwidację podmiotu. Nadzorujemy i kontrolujemy działalność przedsiębiorcy na rynku pod kątem prawnym. Dopełniamy wszystkich formalności przed sądami i urzędami, a w razie potrzeby reprezentujemy przed sądami i innymi instytucjami.

Sprawnie przeprowadzamy przedsiębiorców przez proces rejestracji. Mamy bogate doświadczenie w zakładaniu wszystkich przewidzianych prawem spółek handlowych, zarówno spółek osobowych (spółka jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna), jak i kapitałowych (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna). Nasi adwokaci wypełniają urzędowe formularze i reprezentują klientów przed sądami rejestrowymi, urzędami skarbowymi, urzędem statystycznym oraz zakładem ubezpieczeń społecznych w zakresie procedur niezbędnych do wprowadzenia nowego podmiotu na rynek.

W przypadku osób indywidualnych, kompleksowo wspieramy naszych klientów w sprawach rodzinnych (np. o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów, władzę rodzicielską) oraz spadkowych i rzeczowych (np. sprawy o zachowek, zniesienie współwłasności, podział majątku). Udział adwokata w tych sprawach zapewnia klientom szybkie i skuteczne rozwiązanie ich problemów.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy adwokata zapraszamy do kontaktu z Adwokatem z KJS Legal Wrocław.

Aby dowiedzieć się więcej o zakresie prac adwokatów z kancelarii KJS Legal zapraszamy na stronę internetową https://kjslegal.pl

KJS Legal Kancelaria Adwokacja we Wrocławiu

Adwokat Karolina Susło, Adwokat Joanna Susło

ul. Hermanowska 6A
54-314 Wrocław
e-mail:info@kjslegal.pl

Tel. + 48 71 72 30 717
Fax. + 48 71 75 06 188
Mob. + 48 784 388 677

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ