Jeśli mieszkasz w centrum miasta w mieszkanku bez ogródka, prawdopodobnie też bez garażu, na pewno marzy Ci się kawałek swojej ziemi, gdzie będziesz mógł przyjść i odpocząć. Wyobraź sobie, że masz wreszcie swój własny kawałek trawy, na którym możesz się rozłożyć i poopalać latem. Cisza i spokój dookoła – nie to co zatłoczone miasto, gdzie co chwile ktoś trąbi. Działki ogrodowe to świetny pomysł na inwestycję dla tych, którzy mają trochę wolnego czasu, szukają nowego hobby lub po prostu chcą mieć miejsce, w którym wyrobią sobie opaleniznę lub odpoczną.

Na co mi działka ogrodowa?

Na takiej działce ogrodowej możemy postawić szklarnię, w której świetnie będą rosły pomidory czy ogórki. Takie warzywa smakują najlepiej! Bądź zdrowszy i zacznij hodować swoje własne warzywa i owoce. Zasadź marchewkę, ziemniaki i wiele innych warzyw. Dodatkowo zasadź jabłoń czy śliwę, a z ich owoców będzie można później przygotować pyszne przetwory. Warzywa i owoce z własnej hodowli są najsmaczniejsze i najzdrowsze! Nigdy nie wiadomo co podają wraz z nawozem do naszych warzyw. Niektórzy również spryskują różne owoce i warzywa toksycznymi środkami, by te mogły dłużej poleżeć w sklepie. Na działce ogrodowej możesz mieć to wszystko, zupełnie za darmo! Wiadomo, że najpierw trzeba wydać te parę groszy na sadzonki itp., lecz z czasem wszystko Ci się zwróci. Dodatkowo możesz w takim miejscu odpocząć od pracy, zrelaksować się przy ciekawej książce lub się poopalać.

Jakie są ceny działek ogrodowych?

Działki ogrodowe na sprzedaż są na rynku od około jednego tysiąca. Na działce ogrodowej za taką cenę prawdopodobnie znajdziemy tylko trawę, ewentualnie trochę już wcześniej zasadzonych kwiatów czy drzew. Wielu ludzi buduje w takich miejscach altankę, by mieć gdzie pochować różne narzędzia czy też na przykład przebrać się lub schować przed deszczem. Takie działki ogrodowe mogą być już odrobinę droższe. Na niektórych działkach możemy znaleźć już porządniejsze altanki, a wręcz małe domki murowane. Są one znacznie bardziej trwałe, można nawet wygospodarować miejsce na sypialnię czy też porządnie wyposażoną łazienkę z prysznicem. To świetne miejsce, gdzie możemy spędzić trochę czasu w wakacje. Zaprosić znajomych i nawet nie odsyłać ich do domów, a zaproponować nocleg w takim małym domku. Działki z już wybudowanymi małymi domkami są już znacznie droższe. Ceny mogą być od trzydziestu tysięcy w górę. Możemy również zdecydować się na wynajem działki. Będziemy płacić co parę nawet miesięcy te 100zł, zależne oczywiście od miejsca.

http://www.przytulny.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ