Dziwnówek – dlaczego warto tam spędzić wakacyjny urlop?

0
580

Wśród ulubionych wakacyjnych lokalizacji Polaków króluje wybrzeże Morza Bałtyckiego. Piękne, szerokie plaże i nadmorski krajobraz łączą się tu z typowo turystyczną infrastrukturą, która jednak nie każdemu przypadnie do gustu. Co, jeśli szuka się miejsca spokojnego, które jest wolne od tłumów wczasowiczów? Dziwnówek będzie idealnym wyborem.

Jaki typ noclegu będzie najlepszy?

Dziwnówek to niewielka miejscowość, położona w województwie zachodnio-pomorskim. Jest to kameralne miejsce, zlokalizowane bezpośrednio nad Bałtykiem, a dokładniej u nasady Mierzei Dziwnowskiej (między Morzem Bałtyckim a Zatoką Wrzosowską). Zaletą Dziwnówka jest panujący tam błogi spokój oraz przepiękna plaża ze złocisty piaskiem – idealna do beztroskiego odpoczynku. Atrakcje, jakie można spotkać w okolicy tej miejscowości, to z kolei m.in. latarnia morska, most zwodzony, Bałtycki Park Dinozaurów, port rybacki, Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Co z noclegiem? Najlepszą możliwością są domki w Dziwnówku, dokładnie takie: https://www.summerland.pl/. Wioska wakacyjna to coraz popularniejsza forma wypoczynku, a nowoczesne i komfortowe domki przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom.

Wypoczynek dla całych rodzin, par i znajomych

Wioska wakacyjna Summerland jest wyjątkowym miejscem, gdzie panuje rodzinna atmosfera. Domki są przestronne i kompleksowo wyposażone, dlatego mogą w nich wypoczywać zarówno rodziny z małymi dziećmi, pary zakochanych, jak i po prostu paczki znajomych. Same domki są zaś o tyle lepszym wyborem niż pokój w hotelu, że dają nieograniczoną możliwość obcowania z przyrodą. Świeże nadmorskie powietrze i piękno przyrody są tu obecne na każdym kroku. Do plaży można stąd dojść spacerem, a wszechobecny spokój sprzyja wakacyjnemu relaksowi. Domki dają także większą swobodę i intymność – można tu wypoczywać dokładnie tak, jak się lubi. Nowoczesna aranżacja domków w Dziwnówku to kolejna zaleta. W Summerland mile widziane są również czworonogi, a dla dzieci przygotowano plac zabaw i trampolinę. Na pewno nikt nie będzie się tu nudził.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ