Organizując męski wypad, warto wybrać miejsce, które nie będzie nudne i które dostarczy uczestnikom atrakcji i zabawy. Możliwości jest wiele i uzależnione są one od tego, czego oczekują Panowie wybierający się na taki wyjazd. Relaksu i odpoczynku może dostarczyć zarówno survivalowy wypad w polskie Tarty, klasyczny city beak połączony ze zwiedzaniem, jak i imprezowy wypad na Ibizę. Zobacz dokąd udać się na męski wypad.

Snobistycznie, ekskluzywnie i południowo

Dla fanów golfa idealnym miejscem na męski wypad będzie portugalski Algarve. Spotkać tu można szeroki wybór pól golfowych od wysokich wzgórz aż do tych kompletnie płaskich trawników do gry w golfa. Sezon golfowy w Algarve trwa od później jesienie do później wiosny. Co więcej, oprócz w czasie męskiego wypadku do Portugalii nie tylko można oddać się grze w golfa, ale też cieszyć się rajskimi plażami, południowym jedzeniem i wyśmienitym winem.

Śladami Ojca Chrzestnego

Doskonałym miejscem na męski wypad jest również Sycylia. Na tej włoskiej wyspie można podążyć śladami ojca chrzestnego, odwiedzając m.in. miasteczka Forza D’Agro lub wybrać się na rejs statkiem wokół wysp Eolskich. Zatrzymują się na chwilę na wyspie Lipari, panowie mogą oddać się motoryzacyjnemu szaleństwu, jeżdżąc skuterem lub wjechać quadem na wulkan Etna.

Szybkość, prędkość, samochody

Pozostając nadal we włoskich klimatach, należy wspomnieć również o mediolańskim torze Monza, gdzie obywają się wyścigi Formuły 1. Mediolan to kolejne doskonale miejsce na męski wypad. Odwiedziny na torze rajdowym, przejechanie się Porsche czy Ferrari to przygóda, dla każdego mężczyzny. A kiedy motoryzacyjne atrakcje znudzą się uczestnikom męskiego wypadku, mogą oni udać się na obejrzenie licznych zabytków Mediolanu i zabawić w jednym z wielu klubów nocnych.

Męski wypad w angielskim stylu

Kolejne miejsce, które warto odwiedzić w ramach męskiego wypadu to Szkocja. Ojczyzna whisky na pewno spodoba się każdemu z panów. Prawdziwą atrakcją jest zwiedzenie starej destylarni i poznania procesu produkcji tego alkoholu od podszewki. Zwiedzanie połączone jest tu z degustacją tego trunku.

Na ryby!

Na ryby – czyli najpopularniejsza forma męskiego wypadu wcale nie musi być nudna. Zamiast nad pobliski zalew można na męski wypad wybrać Norwegie. Na fanów wędkarstwa czeka tu ponad 400 potoków gigantycznych łososi. By móc w pełni skorzystać z wypadu na ryby do Norwegii najlepiej wybrać się latem na północ lub w centralną cześć kraju.

Śladami militariów

Męski wypad nie koniecznie trzeba organizować poza granicami Polski. Nad Wisłą jest również wiele w miejsc, w których można się dobrze bawić. Jedna z propozycji jest odwiedzenie zabytków architektury militarnej, np. w Międzyrzeckim Rejonie Umocnień. Potężne i długie na 100 kilometrów fortyfikacje obejmuje podziemne tunele, które podczas zwiedzania dostarczą niezwykłych emocji.

Jak zorganizować męski wypad?

Planując męski wypad, przede wszystkim należy wybrać cel podroży. Powinien on odpowiadać wszystkim uczestnikom oraz mieścić się w przeznaczonym na to budżecie. Kolejna kwestia jest ustalenie środka transportu, jakim dotrze się na miejsce. Warto również ustalić plan oraz wybrać atrakcje, z których skorzysta się na miejscu. Spontaniczność jest pożądanym elementem męskich wypadów, jednak niektóre z atrakcji anglezy rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.

 

[Głosów:7    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ