Samochody do wypożyczenia to idealna opcja, gdy przyjeżdżamy do innego miasta. Zarezerwuj samochód i nie bądź zależny od komunikacji miejskiej czy taksówek, za które zapłacisz mnóstwo pieniędzy. Na rynku istnieje jednak wiele wypożyczalni samochodów. Skąd wiedzieć, na jaką się zdecydować? Każda z nich ma przecież różną ofertę. Z pewnością nie powinieneś wybierać pierwszej napotkanej wypożyczalni – dowiedz się więcej i wybierz tę, która będzie odpowiadała w 100% Twoim oczekiwaniom.

W Warszawie praktycznie na każdym kroku spotkamy wypożyczalnię samochodów. Fleet Corp natomiast posiada jedną z najlepszych ofert. Wynajem samochodów oferuje we wszystkich dzielnicach Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Oprócz Warszawy wypożyczalnia obsługuje inne miasta: Modlin, Kraków, Radom, Lublin, Katowice oraz Łódź. Dodatkowo możesz wynająć samochód z OC sprawcy.

Wypożyczalnia samochodów Fleet Corp Warszawa oferuje auta:

– bez limitu kilometrów,

– w pełni ubezpieczone i zadbane auta,

– bogato wyposażone: klimatyzacja, możliwość przypięcia fotelików, pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, system ABS,

– dodatkowo: atestowane foteliki w trzech różnych rozmiarach, nawigacja GPS, łańcuchy na koła, bagażnik na dach, bagażnik na narty.

O czym powinieneś pamiętać zanim wypożyczysz samochód?

Każda z wypożyczalni ma szereg zasad, którymi kieruje się przy wypożyczaniu samochodu, dlatego zanim zdecydujesz się na jego wynajęcie, dowiedz się szczegółów. We Fleet Corp wynajęcie auta jest naprawdę proste! Rezerwacji dokonasz za pomocą formularza rezerwacyjnego w zaledwie kilka chwil. Firma oferuje również dwie metody płatności – kartą lub przelewem. Umożliwia także wyjazd autem poza granice Polski – do krajów Unii Europejskiej (oprócz Rumunii) za dodatkową opłatą. Wypożyczalnia określa minimalny wiek kierowcy na 21 lat oraz przy posiadaniu prawa jazdy przez przynajmniej dwa lata. Kierowca wypożyczający auto nie musi mieć polskiego prawa jazdy, lecz musi być ono honorowane na terenie Polski. Do wynajęcia samochodu potrzebujesz jedynie karty płatniczej wystawionej na dane osoby wypożyczającej, dowód osobisty lub paszport, a także prawo jazdy.

Szukasz samochodu do wypożyczenia? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Fleet Corp lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ