plytki na taras

Płytki klinkierowe i gresowe są powszechnie wykorzystywane do wykańczania tarasów. Czy jednak stanowią jedyne rozwiązanie? Choć charakteryzują się niebywałą trwałością, a ich ogromna różnorodność kolorystyczna i wzornicza spełnia nawet najbardziej wyszukane gusta, producenci postanowili pójść o krok dalej oferując płytki tarasowe o grubości 2 cm, które nie wymagają zastosowania kleju i spoin. Równie odporne, co kafelki w tradycyjnym rozmiarze, komfortowe w użytkowaniu i układaniu, a do tego wyjątkowo piękne! Polecane zarówno na tarasy wentylowane, jak również umieszczane bezpośrednio na podłożu zewnętrznym. Płytki tarasowe w takim wydaniu to ukłon w kierunku wygody i nowoczesności.

Grube płytki na taras – dla najbardziej wymagających

Trudne, sezonowo zmieniające się warunki atmosferyczne w połączeniu ze złą hydroizolacją, a niekiedy nawet błędami wykonawczymi sprawiają, że płytki gresowe nie zawsze należycie spełniają oczekiwania swoich właścicieli. Po to bowiem wykorzystuje się płytki jako okładzinę tarasów, aby cieszyć się ich niezmiennie atrakcyjnym wyglądem przez wiele lat! Realia pokazują, że nie zawsze tak musi być. W odpowiedzi na potrzeby wszystkich klientów poszukujących kafelek równie trwałych, co estetycznych powstały płytki tarasowe o grubości 2 cm, które należycie spełniają oczekiwania – nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Płyty tarasowe – co warto o nich wiedzieć?

Mianem płytek tarasowych, takich jak https://www.carrea.pl/sklep/taras/plytki-tarasowe  określamy gresowe, mrozoodporne kafle o grubości 2 cm, które wykazują się wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi na uszkodzenia mechaniczne i absorpcję wody. Są odporne na ścieranie i działanie silnych środków czyszczących, antypoślizgowe i plamoodporne. Posiadane parametry sprawiają, że z roku na rok rośnie ilość osób zainteresowanych zakupem grubych płytek tarasowych, albowiem nie tylko należycie spełniają potrzeby wymagających klientów, ale również doskonale sprawdzają się na każdym, nawet najtrudniejszym terenie.

Gdzie układać?

W ogromie tak wielu pozytywnych właściwości, płytki tarasowe cieszą się szerokim zastosowaniem. Powszechnie wykorzystywane są do wykańczania przestrzeni wokół budynku, ale nie tylko w roli ciągów komunikacyjnych, ale również jako podjazd dla samochodu, a nawet okładzina parkingu. To jednak nie koniec. Z uwagi na fakt, że płytki tarasowe o grubości 2 cm nie są trwale związane z podłożem, stanowią częsty wybór do przestrzeni użytkowanych czasowo. Tymi kaflami wykańcza się ogródki restauracyjne otwarte sezonowo czy ścieżki w nadmorskich ośrodkach. Ponadto, mogą pełnić rolę posadzki w obiektach biurowych. Jako, że nie są na stałe związane z podłożem, można poprowadzić pod nimi niezbędne okablowanie oraz specjalistyczne instalacje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ