Informacje sportowe

Szukasz informacji sportowych? Wydarzenia i wywiady zamiast suchych wyników i statystyk. Nowy megaportal The Sport dla kibiców

Nie trać czasu na powtarzalne wiadomości. Gdzie nie zajrzysz, wszędzie czytasz to samo. Odśwież głowę, odwiedzając The Sport, platformę z aktualnymi wieściami z najważniejszych dyscyplin i tych niszowych. To dzięki niej zyskasz porządną dawkę codziennych wiadomości.

Najświeższe wiadomości sportowe zza kulis

Kiedy oglądasz mecz, występy olimpijczyków czy kolejny etap Tour de France, widzisz tylko czubek góry lodowej. Za tym wszystkim kryje się ogromna machina marketingowa, skarbiec pełen pieniędzy i relacje międzyludzkie. A także krew, pot i łzy.

Tego wszystkiego nie zobaczysz w TV i na większości portali sportowych. Od tego jest The Sport, który nie waha się zdejmować kolejnych warstw, by pokazać Ci, co kryje się pod nimi. A uwierz, że zakulisowe rozgrywki związane z tą czy inną drużyną piłkarską niekiedy są o wiele ciekawsze, niż jej występy na boisku.

Informacje sportowe – od piłki nożnej po łyżwiarstwo

Śledzimy sukcesy i porażki, sprawdzamy jak biznes łączy się ze sportem. Poczytaj o zarobkach sportowców i o tym, jak od środka wygląda sponsoring drużyn piłkarskich. Poznaj najlepiej zarabiających trenerów na świecie. Bądź na bieżąco z rozgrywkami NBA i zobacz, jak wybrać rower do miasta i na szosowe rajdy. Dla nas żaden temat nie jest nudny, bo sport to nasze życie.

Inspirujące historie z ostatniej chwili – co w sportowym świecie piszczy?

Zainspiruj się prawdziwymi historiami. Za każdym wynikiem i cyfrą w tabeli czy rankingu stoją prawdziwi ludzie i to właśnie do nich docieramy. Przeczytaj historię sparaliżowanego kierowcy, który wraca z powrotem do sportu dzięki technologii, umożliwiającej mu prowadzenie pojazdu.

Zobacz, jak inni osiągnęli swój cel, ucz się na ich błędach, żeby popełnić jak najmniej swoich. Dowiedz się, jak trenować, żeby nie zrobić sobie krzywdy, co jeść i pić, a także w co się ubrać, żeby czerpać satysfakcję ze sportu, niezależnie od dyscypliny, jaką wybrałeś.

Sprawdź, jak rozpocząć przygodę z ultramaratonami, żeby nie odpaść po pierwszym kilometrze i jak zadbać o siebie między kolejnymi startami.

Wszystkie dyscypliny w jednym miejscu – najnowsze wieści bez cenzury

Stawiamy na szczerość. To dlatego nasze teksty tak dobrze się czyta. Początkowo możesz odczuć dyskomfort, kiedy ktoś wykłada kawę na ławę bez ogródek i burzy Twój dotychczasowy pogląd na sport z pierwszych stron gazet czy kwestie amatorskich treningów. Świat ten jednak nie jest czarno-biały i warto poznać wszystkie jego odcienie.

The Sport – pierwsza taka platforma dla kibiców, amatorów i profesjonalistów

Najnowsze informacje sportowe? Oczywiście, ale nie w formie faktów przedstawionych po łebkach. W The Sport masz soczyste i żywe relacje sportowe, które nie kręcą się tylko wokół polskich i zagranicznych lig piłkarskich. To portal, który powstał z myślą o wszystkich – od miłośników boksu, przez koszykówkę aż po tenisa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ