Praca dla wielu z nas bywa bardzo stresująca. Często spotykamy się z sytuacją kiedy po powrocie do domu jesteśmy przemęczeni. Sposób w jaki wykonujemy prace, jak siedzimy potrafi również być bardzo męczący. Ponadto ciągłe napięte terminy nie wpływają pozytywnie na stan naszego zdrowia, dlatego też ważnym elementem naszego życia powinien być relax. Chwila dla siebie która pomoże nam się wyluzować i odetchnąć.

W życiu tak samo jak w przyrodzie wszystko musi mieć balans. Nie możemy forsować się i ciągle gonić do celu nie zważając na sygnały jakie daje nam nasze ciało. Dla wielu facetów piwo i mecz robią robotę ale dla innych z nas nic tak nie poprawia humoru jak wyżycie się w grach video i zrzucenie całego tego stresu i gniewu jak w sobie przez cały dzień zbieramy. Idealną rozrywką pod tym kontem jest Counter Strike: Global Offensive. Ta jedna z największych gier eSportowych z roku na rok zyskuje coraz pokaźniejsze grono fanów (i graczy). Co wyjątkowego kryje w sobie popularny CS:GO? Czy każdy z nas może rozpocząć turniejowe zmagania i zawalczyć o setki tysięcy dolarów? Jak zostać międzynarodową gwiazdą? Counter-Strike:Global Offensive to najbardziej popularny sieciowy FPS, który przyciąga miliony fanów z całego świata. Od czego zacząć swoją wirtualną przygodę? Najlepiej od zakupu gry ?. Steam niezwykle często nas rozpieszcza, oferując Counter-Strike’a raz po raz w promocyjnej cenie. Jeśli chcemy oszczędzić pare groszy możmy też sprawdzić dostępne konta na Imbaboost.com

Wiele osób zastanawia się, co wyjątkowego kryje się w CS:GO… Tak naprawdę wystarczy kilka minut, aby przepaść na dobre. Nie ma lepszej gry, która pomoże nam odreagować po męczących i żmudnych godzinach ciężkiej pracy. Fenomen CS:GO tkwi w jej prostocie. Brak dodatkowych misji, brak kill-streaków, brak setek kiepskich broni oraz „cukierkowych” klas postaci – tylko dwie strony oraz jasny i przejrzysty cel. Nie da się ukryć, że dużą zaletą tego popularnego FPS-a jest jego cena. Rynek Steam, oprócz „podstawki” zapewnia nam również coś w rodzaju DLC – specjalne operacje, które za niewielką opłatą znacząco urozmaicają rozgrywkę.

Można śmiało stwierdzić, że CS:GO to rozrywka dla prawdziwych twardzieli. Sukces zależny jest od wielu czynników m.in. determinacji, ambicji i ciężkiej pracy. Jeśli brakuje nam czasu na mozolne wspinanie się w rankingu zawsze łatwo można znaleść firmy oferujące csgo boosting, czyli nic innego jak gre z lepszymi od siebie w jednej poczekalni. Tym, którym zależy wyłącznie na dobrej zabawie (gra amatorska) na pewno spodoba się system banowania. W tej grze próżno szukać „trolli” i irytujących gimnazjalnych gnomów, których główny cel życiowy sprowadza się do zatruwania życia innym. Wyjście z serwera „nagradzane” jest okresowym banem – raz kilkudziesięciominutowym, a raz tygodniowym. Oczywiście, ma to swoje wady jeżeli nasz Internet nie jest w najlepszej „formie”.

Kto wie… Może codzienne bądź cotygodniowe sparingi z innymi drużynami wejdą nam w krew i z czasem pokusimy się o coś więcej?

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ