Jak się dowiedzieć, co Twoja dziewczyna chciałaby dostać pod choinkę?

Z pewnością każdy z nas chciałby podarować innym takie prezenty, które po otwarciu wywołają szczery uśmiech. Budzi to wyłącznie pozytywne emocje u obu stron, także u tej, która wręcza prezent. Jak zatem wybrać taki podarunek, którym pozytywnie zaskoczycie swoją dziewczynę?

Spostrzegawczość popłaci

Już na kilka miesięcy przed gwiazdką warto zwracać szczególną uwagę na to, co mówi i robi nasza kobieta – zwłaszcza w sklepach lub podczas kupowania prezentów dla przyjaciółki, mamy czy siostry. Być może sama zdradzi mimochodem, co chciałaby otrzymać w prezencie. Jeśli stale będziemy interesować się tym, co robi nasza partnerka, łatwiej nam będzie wybrać dla niej taki podarek świąteczny, jakiego naprawdę oczekuje. Z pewnością przez kilka tygodni czy miesięcy nie raz nasza partnerka wspomina, co jej się bardzo podoba lub co chciałaby mieć, ale nigdy nie miała okazji tego kupić. Tak najłatwiej wybrać prezenty na święta dla dziewczyny.

Wybór książki ulubionego autora swojej dziewczyny, czy wyszukanie pierwszego wydania danej pozycji książkowej pokaże kobiecie, że nam na niej zależy i nie szczędzimy starań, aby była szczęśliwa i zadowolona z otrzymywanego na święta prezentu.

Wywiad u przyjaciół i rodziny

Jeśli nie wiemy, jaki prezent będzie odpowiedni, to warto zapytać o tę kwestię rodzinę partnerki, czy jej przyjaciół. Zapytajmy jej mamy, taty lub rodzeństwa, co chciałaby zobaczyć w prezencie pod choinkę. Dzięki temu będziemy mogli w stosunkowo prosty sposób spełnić jej oczekiwania.

Coś szczególnego

Każda kobieta uwielbia dostawać biżuterię, zwłaszcza jeśli będzie to pierścionek zaręczynowy. Oświadczyny na święta będą z jednej strony prezentem, a z drugiej wyrazem uczuć mężczyzny. Warto także kupić swojej dziewczynie inną biżuterię – łańcuszek, bransoletkę czy kolczyki. Powinniśmy sprawdzić jedynie, czy nosi ona takie błyskotki.

Szczególnym prezentem może być voucher na usługi, na przykład wizyta w SPA, czekoladowy masaż, manicure i pedicure, czy indywidualna lekcja tańca. Takie prezenty są na pewno oryginalne i oczekiwane, zwłaszcza przez dziewczyny. Panie lubią być rozpieszczane, dlatego wizyta w salonie kosmetycznym czy SPA będzie pożądana. Nie popełnijmy jedynie gafy i nie kupujmy partnerce np. masażu antycellulitowego.

Jeśli wiemy, że nasza kobieta uwielbia adrenalinę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zafundować jej skok ze spadochronem, lot awionetką albo skok na bunggie. Możemy w takich przedsięwzięciach wziąć udział wspólnie.

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ