Kalkulator leasingowy pokaże korzystną ratę nawet przy aucie klasy premium

Kto z nas nie chciałby jeździć na co dzień autem z wyższej półki? Obecnie ich dostępność jest o wiele większa, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu, a to za sprawą nowoczesnych produktów finansowych. Kalkulator leasingowy pozwoli znaleźć ratę na każdą kieszeń, nawet za auto premium, chociażby w ramach programu Leasing EasyDrive z oferty Volkswagen Financial Services.

Kalkulator leasingowy – wybieramy auto klasy premium!

Volkswagen Touareg to auto klasy premium. Model ten w wersji z silnikiem o poj. 3.0, V6 TDI, o mocy 231 KM (170 kW) i 8-stopniową skrzynią biegów Tiptronic kosztuje 256290 zł. Najniższa możliwa miesięczna rata Leasingu EasyDrive za to auto, jak pokazuje kalkulator leasingowy, wynosi 1260 zł netto. Jak to możliwe?

Niska rata w leasingu – kalkulator pozwoli wyliczyć ofertę

Leasing EasyDrive oferuje niskie raty nawet za auta wyższej klasy dzięki temu, że wyliczenie raty oparto na tym, o ile spadnie wartość pojazdu w czasie jego użytkowania przez leasingobiorcę. W klasycznym leasingu klient spłacał pełną, cennikową wartość pojazdu, a tutaj jest obciążony jedynie jej częścią. Do tego, dzięki kalkulatorowi leasingu, samemu można obliczyć wysokość raty, aby była możliwie najlepiej dopasowana do możliwości finansowych osoby kupującej.

1260 zł miesięcznie za Volkswagena Touarega

Ta rata leasingowa wyliczona została nie tylko w oparciu o cenę katalogową auta. Kalkulator leasingu bierze bowiem także pod uwagę inne czynniki. Należą do nich:

  • Długość okresu finansowania.
  • Wysokość opłaty wstępnej.
  • Roczny limit przebiegu pojazdu.

W przypadku tej raty okres finansowania wynosi 24 miesiące, opłata wstępna to 30 proc. wartości auta, a roczny limit przebiegu zakłada 20 tys. km. Każdy z parametrów można jednak zmienić w wyliczeniach kalkulatora leasingowego.

Leasing kalkulator a oferta dla podróżników

Maksymalny możliwy limit kilometrów w Leasingu EasyDrive wynosi 40 tys. Podniesienie go do takiego poziomu, bez zmiany któregokolwiek z pozostałych kryteriów, jak pokazuje kalkulator leasingu, spowoduje zwiększenie raty do 1559 zł netto. To opcja dla tych, którzy leasingując takiej klasy auto, zamierzają je mocno i często eksploatować. W dalszym ciągu jest to jednak kwota znacznie niższa niż w przypadku klasycznego leasingu.

1 proc. wartości auta w wyliczaniach kalkulatora leasingowego

Kalkulator leasingu od Volkswagen Financial Services pozwala także na poszukanie raty możliwie najbardziej zbliżonej do 1 proc. wartości pojazdu. Jest to jedno z najbardziej optymalnych ustawień warunków kalkulacji leasingowych. W tym wypadku można uzyskać ratę w wysokości 2564 zł netto, co nieznacznie przekracza zakładaną kwotę. Aby płacić dokładnie taką sumę miesięcznie, należy zdecydować się na umowę leasingową na takich warunkach:

  • 48 miesięcy trwania leasingu;
  • 10 proc. wartości pojazdu jako opłata wstępna;
  • 30 tys. km rocznego limitu przebiegu.

Jak widać, w Leasingu EasyDrive miesięczne raty nawet za auta klasy premium nie są wygórowane. Dokładnie to samo dotyczy wszystkich innych modeli marki Volkswagen. Dlatego myśląc o leasingu jakiegokolwiek samochodu, warto zastanowić się nad markami, w których można skorzystać z niskich rat. Przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu finansowania auta warto również sprawdzić kalkulator leasingowy dostępny online.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ