Dual SIM

Korzystasz z dwóch numerów telefonów? A może potrzebujesz dodatkowych GB internetu mobilnego? Dobrym rozwiązaniem może być telefon na dwie karty SIM. Dowiedz się, jakie możliwości daje dodatkowy numer i smartfon z funkcją Dual SIM.

Dual SIM – dwie karty w jednym telefonie

Funkcja Dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch numerów za pomocą jednego telefonu. Smartfony z tą funkcją wyposażone są w dwa gniazda na karty SIM. Można spotkać także modele, w których jako gniazdo na drugą kartę wykorzystywany jest slot microSD. Smartfon na dwie karty SIM to najlepsze rozwiązanie dla osób, które posługują się dwoma numerami telefonu – np. służbowym i prywatnym. Dzięki funkcji Dual SIM możliwie jest także wykorzystanie dodatkowej karty SIM, która będzie służyła tylko do korzystania z internetu mobilnego. To proste: pierwszy numer służy do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów, drugi, który korzysta z oferty z dużym pakietem danych, służy jedynie do transmisji danych.

Dodatkowa karta SIM i nju internetowy

Ciekawą ofertę internetową na kartę przygotowało nju mobile. W ramach usługi nju internetowy na start otrzymujesz 40 GB. Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” paczka GB zwiększa się wraz z Twoim stażem w nju. Po pół roku miesięczny limit wyniesie 80 GB, po roku – 100 GB, a po dwóch latach – aż 120 GB! Cena pozostanie taka sama – 29 zł miesięcznie.

Kartę SIM z planem nju internetowy możesz wykorzystać w telefonie z funkcją Dual SIM. Będzie ona służyła tylko do łączenia się z internetem mobilnym. Z drugiej karty, do której przypisany jest Twój dotychczasowy numer, będziesz mógł wykonywać połączenia.

Kartę SIM możesz także zamontować w routerze LTE. Dzięki temu z Twojego internetu mobilnego w nju będą mogły korzystać inne osoby – np. pozostali domownicy. Zamiast rutera możesz wykorzystać dostępną w telefonie opcję udostępniania internetu, dzięki niej z internetu mobilnego będą mogły korzystać inne urządzenia, np. laptop. Więcej na temat możliwości, jakie daje dodatkowa karta SIM, przeczytasz na stronie nju: https://www.njumobile.pl/artykul/dla-kogo-telefon-z-dual-sim.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ