Konstrukcje sceniczne - komu zaufać, gdy planujemy zbudowanie sceny?

Przy organizacji imprez, nie ważne czy prywatnych, czy masowych, bardzo często decydujemy się, aby w programie znalazł się występ zespołu muzycznego, tancerzy czy akrobatów. Jeśli chcemy zapewnić odpowiedni odbiór naszej gwiazdy, musimy zadbać o kilka czynników. Podstawą będzie oczywiście nagłośnienie i odpowiednie oświetlenie. Ale czy nie powinniśmy rozpocząć naszego planowania od sceny? Przecież jest to serce każdego występu. Odpowiednie konstrukcje sceniczne mogą zapewnić sukces całemu przedsięwzięciu. Należy dobrać ich wielkość, wysokość i kształt. Jest to zadanie trudne, ale nie niewykonalne. Najlepiej, jeśli od samego początku powierzymy sprawę profesjonalistom. Wybierając odpowiednią firmę, warto postawić na taką, która ma doświadczenie w branży, a także oferuje kompleksowe usługi.

Dobrym wyborem będzie firma Sound & Lights Service – nagłaśnianie, oświetlenie i technika sceniczna. Ich siedziba znajduje się podpoznańskim Suchym Lesie. I rzeczywiście, słyną z wielkopolskiej rzetelności i profesjonalizmu! Działają w branży od 2003 roku. Od samego początku dbali o to, aby ich rozwój był stały. Zaopatrywali się regularnie w najnowocześniejszy sprzęt i aktualizowali swój magazyn. Zaufali im najwięksi z polskiej sceny artystycznej, między innymi Hey, Perfect, Kombi, Edyta Górniak, Coma, Wilki czy Leszek Możdżer. Pomagali w organizacji Festiwalu Malta, Enter Music Festival czy Transatlantyk Film Festival. Obsługują nie tylko wydarzenia o charakterze artystycznym, ale także targi, wydarzenia sportowe, festiwale.

Dojeżdżają w każde miejsce na terenie całego kraju, a nawet poza jego granice. W ich ofercie znajdują się nie tylko konstrukcje sceniczne, ale także systemy nagłośnień, oświetlenie oraz projekty i wizualizacje. Dzięki temu, podejmując współpracę z Sound & Lights Service możemy być pewni kompleksowości usług.

Jakie usługi oferuje Sound & Lights Service w zakresie konstrukcji scenicznych?

  1. Budowa konstrukcji scenicznych.

Wszystkie sceny oferowane przez Sound & Lights Service posiadają odpowiednią specyfikację oraz atesty, dzięki czemu możemy być pewni bezpieczeństwa. Podchodzą do procesu rzetelnie i odpowiedzialnie, a pracownicy są odpowiednio wyszkoleni. Ground supporty dostępne w ich ofercie mogą być odpowiednio dostosowane do konieczności. Największa scena ma 18 na 14 metrów, może osiągać wysokość maksymalnie 4 metrów.

  1. Obsługa przez cały czas trwania imprezy

Technicy firmy będą z nami od początku do końca, pilnując, aby całość szła sprawnie i gładko.

  1. Zadaszenia

Pogoda bywa kapryśna, a my nie chcielibyśmy, żeby naszą gwiazdę zalała ulewa. Na szczęście Sound & Lights Service ma w ofercie nie tylko konstrukcje sceniczne, ale także ich zadaszenia. W takiej sytuacji nie straszna nam już żadne załamanie pogody.

  1. Stage platforms czyli podesty sceniczne

Aby nasza gwiazda wygodnie dostała się nawet na najwyższą scenę, Sound & Lights Service zadba o ustawienie odpowiednich schodów. Nie zapominajmy o takich szczegółach.

  1. Wyciągarki

Jeśli chcemy zaimponować naszym widzom jeszcze bardziej, możemy zdecydować się na zastosowanie wyciągarek. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi ruch sceniczny może zyskać nowe oblicze.

Gdy kolejnym razem będziecie projektować imprezę, w której będziecie chcieli zastosować konstrukcje sceniczne nie musicie się już dłużej zastanawiać. Odwiedźcie stronę slservice.pl i sprawdźcie ich ofertę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ