Młodzież stanowi bardzo liczną grupę odbiorców rynku odzieżowego.  Nie ma się co dziwić, że rynek ubrań młodzieżowych stale się rozwija i wciąż rośnie. Właściwie z sezonu na sezon zaobserwować można, szczególnie w sieciówkach co w danym momencie jest na topie, ale także po tym w co aktualnie ubierają się nastolatki.

Co nosi młodzież?

Ubrania młodzieżowe generalnie kojarzą się z kolorami i objechanymi wzorami. Podstawą młodzieżowej garderoby są oczywiście koszulki młodzieżowe i bluzy, niegdyś uważane z za element odzieży sportowej. Bluzy i koszulki, ze względu na funkcjonalność oraz przede wszystkim wygodę wkradły się do casualowego stylu i mają się w bardzo dobrze. Do wyboru jest całe mnóstwo fasonów  i modeli. Od pewnego czasu królują kroje typu oversize, czyli obszerne luźne bluzy oraz t- shirty. Najczęściej spotykane są bluzy z kapturem lub bez, nadające nonszalanckiego stylu całej stylizacji. Szalenie modne jest również połączenie bluzy elementami koszulowymi, to jest kołnierzykiem lub bufiastymi rękawami. Miejsca troczków często zajmują także satynowe i atłasowe tasiemki.  Koszulki  młodzieżowe to często bawełniane t-shirty z aplikacjami, nadrukami lub naszywkami. Ponad to gorącym trendem są też te koszulki z kreskówkowymi nadrukami, naszywkami i szalonymi printami- im bardziej się dzieje, tym lepiej.

Trendy

Ubrania młodzieżowe zdominował również wszech obecny motyw zwierzęcy. Koszulki młodzieżowe, zwłaszcza stworzone z myślą o dziewczynach połączone są z elementami zwierzęcymi. Bardzo na topie, a w zasadzie wszechobecny i dominujący w ostatnim czasie jest motyw jednorożca oraz pandy. Nie tylko, jakby się mogło wydawać na piżamach, ale na t- shirtach, bluzach, czy czapkach. Znajdziemy zatem całe mnóstwo koszulek młodzieżowych dla dziewczyn z motywem tęczy, brokatowych jednorożców, czy koszulek z oczami pandy. Oczywiście oprócz jednorożca oraz pandy, bardzo popularne są również koszulki w koty, z kotami, nadrukami „miau”, a także mopsikami i buldożkami francuskimi. Słowem wszelkie koszulki, które można określić mianem „słodkie”.  Koszulki młodzieżowe  dla chłopaków zdominowane są w ostatnim czasie przez motyw oraz postacie z komiksów Marvel’ a na przykład między innymi Supermena, Batmana czy Spidermana, motywy oraz postacie z filmu Gwiezdne Wojny, a także z gier i seriali. Popularne są ostatnio koszulki z tak zwanym hasztagiem lub motywacyjną sentencją albo mottem. Bardzo szeroki wybór koszulek młodzieżowych dostępny jest także wielu sklepach internetowych online.

http://www.piotrnatanek.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ