Moda nie zna ograniczeń wiekowych. Jest zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci.  Nie ma się co dziwić, że rynek  stale się rozwija i wciąż rośnie. Właściwie z sezonu na sezon zaobserwować można, szczególnie w sieciówkach co w danym momencie jest na topie.  Koszulka to chyba najbardziej podstawowa część stroju męskiego. Czym powinni się kierować panowie, przy zakupie koszulki? Czy lepiej kupować takie monochromatyczne, typu Basic w stonowanych kolorach, czy lepiej postawić na bardziej szalone, śmieszne koszulki męskie?

Rynek ubraniowy został w dużej mierze opanowany przez oczywiście bluzy, ze względu na funkcjonalność oraz przede wszystkim wygodę, przez co wkradły się do casualowego stylu i mają się w bardzo dobrze. Chyba każdy mężczyzna ma w swojej szafie choć jedną. Nr dwa to męskie t- shirty. Do wyboru spośród bluz jest mnóstwo fasonów  i modeli. Najmodniejsze są obszerne luźne bluzy, z kapturem lub bez, nadające nonszalanckiego stylu całej stylizacji. Szalenie modne jest również połączenie bluzy elementami skórzanymi, kołnierzykiem lub bufiastymi rękawami. Koszulki to w znacznej większości, ciekawe wzory, odjechane i śmieszne koszulki męskie,  często z  postaciami z kreskówek czy komiksów, jak również z śmiesznymi napisami. Czy panom wypada? Oczywiście, ze tak. Na szczęście mężczyźni nie są skazani tylko na nudne białe lub czarne koszulki. Śmieszne koszulki męskie będą ciekawą opcją do wyjścia na miasto, na imprezę, wycieczkę czy po prostu spotkanie z przyjaciółmi. Należy jednak mieć na uwadze, gdzie zakłada się takie koszulki. Należy dostosować ubiór do okazji oraz miejsca. W innym wypadku bowiem,  ktoś może mieć inne poczucie humoru niż my i możemy niechcący kogoś urazić. Odradzamy też zakładania do pracy takiego t- shirtu z napisem „ Dzisiaj mam wszystko w nosie” np. do pracy.

Na poprawę humoru

Z pewnością każdy z nas niejednokrotnie zaśmiał się pod nosem, widząc faceta w śmiesznej koszulce męskiej. Czasem jednak taka koszulka może innej obcej osobie, spotykanej przypadkiem, poprawić humor i sprawić, że kiepski dotychczas dzień, będzie choć odrobinę weselszy. Niektóre osoby, noszące zabawne t- shirty, znalazły w tym sposób na wyrażanie siebie, zwrócenie uwagi lub też zaklinanie w pewnym sensie rzeczywistości. W sklepach, także internetowych mamy ogromy wybór śmiesznych koszule męskich, wykonanych z naprawdę dobrych jakościowo materiałów. Popularnymi śmiesznymi hasłami są „To nie pogłoski, że jestem boski”, „Keep Calm and….” Tu dowolna wersja, czy „Piwo to moje paliwo”, „Szef wszystkich szefów”, „Moja dziewczyna wie lepiej”.

http://www.busybook.pl/

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ