Generalnie nie jestem fanem piłki nożnej i według mnie jest wiele bardziej fascynujących dyscyplin sportowych i w zasadzie jaki kol wiek mecz oglądam przy większych okazjach oraz spotkaniach sportowych typu Mundial.  Jednak piłka nożna od wielu lat niezmiennie fascynuje i stale porywa nowe rzesze fanów. Sport ten przyciąga wielu miłośników niezależnie od wieku, a często nawet całe pokolenia. Jest to jedna z najbardziej lukratywnych i dochodowych dziedzin sportu. Transfery zawodników często osiągają grube miliony. Nic więc dziwnego, ze każdy mały chłopiec chciał być piłkarzem.  Wielu moich rówieśników biegało za piłką w koszulkach piłkarskich z nadrukiem, lub nazwiskiem swojego ulubionego piłkarza. Był to z pewnością swego rodzaju lans. Chłopaki prześcigali się kto ma jaką koszulkę, w jakich barwach, czyjej drużyny. Wiadomo, że koszulki to jeden z najbardziej podstawowych elementów stroju. Zarówno codziennego, jak i stanowi idealną bazę zna wieczorne stylizacje. Obecna moda pozwala na  prawdę na wiele. A w zasadzie nie wiele zabrania. Moda to przecież łączenie i mieszanie stylów. Daje nieograniczone możliwości. To jedna z nie wielu rzeczy pozwalająca w nieskrępowany sposób wyrażać siebie. Jest ona wyrazem naszej osobowości, temperamentu, czasem także afirmacją poglądów oraz preferencji. Czy jest jednam miejsce w dorosłym życiu na koszulki piłkarskie z nadrukiem?

Koszulki zarezerwowane dla fanów

Na ulicy w brew pozorom, choć fanów jest wielu rzadko można zauważyć osoby chodzące w koszulkach piłkarskich z nadrukiem. Taka osoba raczej nie wyróżnia się niczym szczególnym. Inaczej ma się jednak sytuacja, gdy przychodzi do dużego sportowego wydarzenia mającego związek z piłką nożną. Nie mówiąc już o rozgrywkach, w których bierze udział polska reprezentacja. Ponieważ od jakiegoś czasu nasza kadra piłkarska gra na co raz lepszym poziomie i w zasadzie, nie usłyszymy już znanej pieśni stadionowej „nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało”, przy każdej możliwej okazji mamy istny szał, a każdy jest w tedy zapalonym kibicem piłki nożnej. Właśnie w tedy wyciągamy z najgłębszych zakamarków garderoby koszulki piłkarskie z nadrukiem, czy to „POLSKA” czy „Lewandowski”. I kibicujemy, wytrwale i żarliwie. Ja również.

Czy tylko dla fanów?

Nie zależnie od tego czy jest się fanem piłki na co dzień czy nie, koszulki piłkarskie z nadrukiem są naprawdę fajne. Może nie wszystkie, ale większość tych koszulek jest fajna. Poza tym, dzięki nim można poczuć się jak element większej całości, daje poczucie pewnej przynależności i pozwała w czuć się w atmosferę rozgrywek.

http://www.toysboard.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKoszulki militarne
Następny artykułBluzeczki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ