Kredyt samochodowy dla firm. Gdzie znaleźć korzystne oferty

Portfel świeci pustkami, a zakup nowego auta lub poszerzenie firmowej floty znajdują się na szczycie listy priorytetów? Nie lubisz płacić z góry i większy wydatek wolisz rozłożyć w czasie? Twoja działalność wymaga niezawodnego pojazdu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań, to niezaprzeczalny znak, że kredyt samochodowy jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

A może kredyt samochodowy?

Jak powszechnie wiadomo rynek aż pęcznieje od ofert różnego rodzaju wsparcia finansowego. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest kredyt standardowy na zakup nowego samochodu. Dlaczego klienci niezmiennie go wybierają? Przede wszystkim tego typu kredyt jest gwarancją: jasnych warunków w postaci równych, miesięcznych rat, elastyczności w kwestii długości okresu kredytowania, minimalnych zabezpieczeń i prostej procedury uzyskania wsparcia gotówkowego przy maksymalnym zredukowaniu niezbędnych dokumentów.

Oferty idealnie skrojone pod klienta konkretnej marki

Przedzierając się przez ocean ofert, warto spędzić trochę czasu i przeanalizować dostępne opcje. W przypadku, gdy jesteśmy zainteresowani konkretną marką, możemy pominąć większość z nich i rozpocząć od propozycji dealerów samochodowych. Na przykład jeśli pragniemy zakupić samochód z bogatej floty Nissana, warto abyśmy zerknęli na ofertę usług kredytowych Nissan Finance. Dlaczego? Dealerzy aut, którzy współpracują z bankami bardzo często posiadają najlepsze warunki dla swoich klientów.

Atrakcyjny kredyt dla firm

Bardzo ciekawa oferta od Nissan Finance dotyczy kredytu standardowego przeznaczonego dla firm – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2. Przedsiębiorca decydujący się na takie wsparcie może liczyć na atrakcyjną ofertę, której głównymi składowymi są:

  • okres kredytowania dopasowany do indywidualnych potrzeb (nawet do 8 lat),
  • brak obowiązku wnoszenia wkładu własnego,
  • stała stopa procentowa,
  • równe raty miesięczne.

Warto dodatkowo nadmienić, że warunki wsparcia gotówkowego dla firm ustalane są indywidualnie z kredytobiorcą po ustaleniu jego zdolności kredytowej.

A więc jeśli jesteś zainteresowany autem marki Nissan, a kredyt jest tym czego szukasz, to nie warto dłużej czekać. Prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku znajduje się właśnie przed Tobą!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ