Leasing 102% – na czym polega?

0
2142

Leasing to nadal jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu samochodu. Co więcej, z roku na rok powstają nowe rozwiązania, które maja zachęcić przedsiębiorców do skorzystania ze wsparcia. Jedną z takich opcji jest leasing 102%.

Leasing – charakterystyka

Popularność leasingu wynika głównie z niskich nakładów, jakie musi ponieść przedsiębiorca. Podczas gdy kredyt wymaga płynności finansowej, z leasingu można zrezygnować zazwyczaj w każdym momencie, oddając finansowany pojazd. Na czym polega leasing 102%? Najogólniej rzecz ujmując, rozwiązanie to charakteryzuje się ratami, których wysokość obliczana jest względem ceny stanowiącej 102% wartości kupowanego samochodu.

Finansowanie zakupu auta za pomocą leasingu 102%

Opcja 102% coraz częściej oferowana jest również przez autoryzowanych partnerów konkretnych marek. Tak jest w przypadku rumuńskiego producenta Dacia – https://www.daciafinansowanie.pl/leasing-102-procent. Obecnie rozwiązanie 102% dostępne jest w ofercie Dacia Finansowanie wraz z promocyjnym ubezpieczeniem za 0,9% (dla modeli Sandero oraz Logan MCV SCe 75) oraz 1,9% na pozostałe samochody.

Decydując się na leasing 102% od Dacii, możemy liczyć na:

  • Koszt całkowity o wartości minimalnej 102%,
  • Opłatę wstępną od 10%,
  • Elastyczny okres leasingowania – od 24 do 60 miesięcy,
  • Opcję wykupu – 19% po 24 miesiącach oraz od 1 do 10% dla 36, 48 lub 60 miesięcy,
  • Ubezpieczenie GAP lub ubezpieczenie leasingobiorcy.

Ciekawa propozycja dla małych i średnich przedsiębiorców

Jeśli prowadzimy małe lub średnie przedsiębiorstwo i poszukujemy aut łączących wysoką jakość z niewygórowaną ceną, to powyżej opisana oferta może być dla nas idealna. Wielką zaletą jest również możliwość poznania szczegółów leasingu bez konieczności ruszania się z domowej kanapy – wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie Dacia Finansowanie, a konsultant odezwie się do nas i przedstawi wszystkie niezbędne informacje.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ