Megane Grandtour - eleganckie i nowoczesne kombi

Renault Megane Grandtour to obecnie jedna z najciekawszych propozycji dla klientów szukających przestronnego samochodu. Przeglądając segment aut kombi, ciężko znaleźć model o tak wysokim współczynniku ceny do jakości.

Obecnie produkowana IV generacja Megane Grandtour to pochwała stylistycznej rewolucji. Francuski koncern wykorzystał swoje doświadczenia zdobyte chociażby przy produkcji V odsłony modelu Espace czy IV generacji Clio i opatrzył Grandtoura charakterystycznym wyglądem. Design to w ogóle jeden z elementów wyróżniających samochody Renault – https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/megane-grandtour.html.

Megane Grandtour charakteryzuje się doskonale wyważonymi proporcjami i dynamiką w kształcie. Kombi od Renault pokazuje w podręcznikowy sposób jak łączyć elegancję wraz z dynamiką. Unikalny układ przednich i tylnych świateł z diodami LED, chromowane listy ozdobne wzdłuż bocznej linii nadwozia to znaki szczególne Grandtoura.

W środku również jest interesująco. Jak przystało na rasowego przedstawiciela pojazdów kombi, jest bardzo przestronnie i komfortowo – standardowy rozmiar bagażnika to 580 litrów, ale za pomocą systemu „Easy Break” powierzchnie tę można znacznie zwiększyć. Na wygodę wpływa także zaawansowana konsola centralna o bardzo eleganckiej stylistyce.

Specjalnie dla fanów najnowszych technologii Renault przygotowało wyjątkowe wyposażenie. Do najciekawszych rozwiązań należą:

  • System Multi-Sense – narzędzie, które pozwala na spersonalizowanie auta do swoich potrzeb. Multi-Sense posiada 5 trybów pracy, które zapewniają zróżnicowane style jazdy oraz wyjątkowe tonacje oświetlenia ambientowego;
  • Wyświetlacz Head-Up – inspirowany technologią wykorzystywaną w lotnictwie pozwala na bezpieczne odczytywanie informacji na temat prędkości, nawigacji, itp.;
  • System 4CONTROL – zapewniający zwiększoną przyczepność dzięki zastosowaniu 4 skrętnych kół.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ