Męski weekend inaczej

Masz dość weekendowego imprezowania, rajdy przestały cię interesować, a bieganie to rozrywka dobra do końca października, bo w zimnie się już tak fajnie nie biega? Kobiety mają swoje zakupy, spa, plotki z przyjaciółkami, pilates i jogę. A mężczyźni? Ich świat jest równie ciekawy. Wśród „męskich” rozrywek może znaleźć się wiele ciekawych sportów, których jeszcze nie próbowałeś.

Sprawność

Dla wielu z nas rozrywka oznacza aktywność. Męskie spotkanie na piwo jest jak najbardziej okej, ale od czasu do czasu. Na co dzień, w weekend wolelibyśmy się nieco poruszać, zamiast okupować kanapę. Nie zawsze jednak zdrowie, kondycja i wytrzymałość pozwalają na uprawianie sportów mocno wysiłkowych. Z pewnością od zakrapianej imprezy okaże się crossfit albo wyciskanie sztangi. Każda wizyta na siłowni liczy się na plus. Śmiejemy się z kobiet, że mają bzika na punkcie trzymania sylwetki, ale prawda jest taka, że sportowa aktywność 2-3 razy w tygodniu to gwarancja dłuższego i bardziej satysfakcjonującego życia. Jeśli więc tylko możesz, wyciskaj na siłowni siódme poty, spróbuj biegania, crossfitu lub bardziej obciążających ćwiczeń.

Siła plus koncentracja

Jeśli jednak nie jesteś w stanie pracować wysiłkowo, albo po prostu chciałbyś spróbować czegoś, co łączy sport z umiejętnościami koncentracji, techniką, skupieniem i odpowiednią czujnością, postaw na naukę strzelania. Niekoniecznie w celu samoobrony, choć taka motywacja też jest absolutnie rozumiała, a dobrej rozrywki. Sportu, który wymaga nieco innych kompetencji niż bieganie i sztanga albo kettlebell. Liczy się refleks, dobre oko, trening techniki. Na warszawskiej strzelnicy pod okiem doświadczonych instruktorów można spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej. Na tego typu obiekcie można zorganizować ciekawą, męską imprezę w oryginalnej oprawie. Dla tych, którzy zapałają miłością do strzelania, ciekawą propozycją z pewnością okaże się możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach strzeleckich. Tego typu szkolenia prowadzą z reguły byli lub obecni funkcjonariusz wydziałów AT czy CBŚ. Ich wiedza i doświadczenie mogą sprawić, że takie szkolenie okaże się naprawdę niesamowitym i prawdziwie męskim przeżyciem. Cenne jest również to, że profesjonalne strzelnice zapewniają możliwość korzystania z broni klubowej, na samym początku nie musisz więc inwestować we własny sprzęt. Szczególnie, że jeszcze nie wiesz, czy to właśnie strzelanie stanie się twoją weekendową lub wieczorną formą relaksu. Napewno jednak warto spróbować.

Więcej informacji o warszawskiej strzelnicy na https://strzelnicawarszawianka.pl/

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ