Naturalne metody powiększania męskiego członka

Długość penisa to jeden z najczęstszych męskich kompleksów. Wielu mężczyzn chętnie poprawiłoby naturę w tym względzie, stąd tak wielka popularność przeróżnych metod na powiększenie penisa. Czy są one skuteczne? Niektóre tak, niemniej przy wyborze określonego rozwiązania zawsze warto sprawdzić, czy nie pociągnie ono za sobą niepożądanych skutków ubocznych.

Tabletki zamiast operacji

 Operacje chirurgiczne mające na celu wydłużenie członka są coraz powszechniejsze, wciąż jednak jest to zabieg niosący ogromne ryzyko i wiele dyskusji. W dodatku efekt końcowy nie jest aż tak spektakularny jak zwykło się sądzić – po zabiegu członek wydłuża się średnio o około 2 cm. Podobne wyniki, a nierzadko nawet lepsze, można osiągnąć stosując znacznie bezpieczniejszą metodę, jaką jest przyjmowanie naturalnych tabletek.

 Jak one działają?

Składniki zawarte w tabletkach na powiększanie penisa pobudzają organizm do produkcji testosteronu i poprawiają metabolizm. Zwiększa się chłonność ciał jamistych, z których zbudowany jest członek, dzięki czemu w trakcie erekcji do prącia napływa większa ilość krwi. W efekcie penis staje się większy, a erekcja dłużej się utrzymuje.Tabletki renomowanego producenta nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia.Do najpopularniejszych na rynku, należą takie marki jak member xxl. Jest to środek bardzo wygodny w użyciu i niezbyt drogi, dlatego tabletki są jednym z chętniej stosowanych rozwiązań.

Pompka powiększająca penisa

Pompka zwiększająca rozmiar członka to urządzenie stosowane doraźnie, przed stosunkiem – zaleca się ten produkt głównie tym mężczyznom, którzy mają problem z utrzymaniem wzwodu. Pompka działa w bardzo prosty sposób – wytworzone podciśnienie powoduje mikrouszkodzenia w tkankach penisa, które w trakcie regeneracji zwiększają swoją objętość. Stosując pompkę, błyskawicznie zwiększa się dopływ krwi do prącia, wywołując w ten sposób erekcję. Im dłużej używa się tego urządzenia, tym lepsze są końcowe wyniki i ostatecznie po dłuższej kuracji członek staje się trwale większy i pełniejszy.

Nowoczesne extendery

Extender to kolejne urządzenie mechaniczne, które ma pomóc w wydłużaniu członka. Wygląda dość przerażająco, ale jego stosowanie nie jest ani bolesne, ani groźne dla zdrowia. Extender służy do rozciągania tkanek prącia, które w trakcie takich ćwiczeń zaczynają się namnażać. Są w tym niezwykle skuteczne, choć wymagają sporego zaangażowania – ćwiczenia rozciągające z pomocą extendera powinny trwać kilka godzin dziennie. Jest to jednak metoda bardzo bezpieczna, dlatego często jest polecana. Extendery warto stosować też wtedy, gdy problemem jest duża krzywizna prącia.

Żele powiększające

Żele zwiększające rozmiar członka działają podobnie, ale są wygodniejsze w użyciu, bo wystarczy kilka razy dziennie nałożyć preparat i gotowe. Skład żelu dobrany jest tak, by stymulować komórki członka do intensywniejszego podziału, dzięki czemu zwiększa się jego rozmiar. Najlepsze żele produkowane są na bazie składników naturalnych, które przy okazji pielęgnują delikatną skórę prącia.

Więcej na temat naturalnych metod powiększania dowiesz się na stronie – powiększanie-penisa.net

suplement diety przezroczysty_teksty B

[Głosów:8    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ