Skóra wystawiona jest na ciężkie warunki zewnętrze, a dodatkowo przetworzone jedzenie wpływa bardzo negatywnie na nią. Zawiera dużą ilość toksyn. Często organizm próbuje je usunąć przez skórę. Jednym z lepszych sposobów oczyszczenia jej jest glinka kosmetyczna – właściwości i sposoby zastosowania wiążą się z maseczkami nakładanymi na skórę. Najczęściej na twarz, gdyż o nią najbardziej dbamy. Posiada ona własności oczyszczające i ściągające. Czasami nieco przebarwia skórę, jednak jest to uzależnione od typu stosowanej glinki. Najlepiej stosować jej formy nieprzetworzone, a po prostu sproszkowane. Wszelkiego rodzaju dodatki są niewskazane, bo skóra może na nie źle zareagować.

Lekarstwa i suplementy diety, jakie się obecnie stosuje, mogą przyjąć wiele form. Krople czy aerozole a może tabletki? Trudno jednoznacznie określić która forma jest najlepsza. Uzależnione jest to od upodobań pacjenta i jego ograniczeń w przyjmowaniu lekarstw. Często smak substancji aktywnych jest nieprzyjemny i łatwiej szybko połknąć niż rozpuścić je w jamie ustnej. Nie bagatelną sprawą jest też przyswajalność, która w formie płynnej możne być lepsza.

Jest wiele chorób, o których nie mieliśmy pojęcia. Ja ostatnio dowiedziałem się co to Endometrioza. Dla mężczyzny nie jest to do końca zrozumiały temat, jednak ostatnio się z nim spotkałem i musiałem troszkę poczytać. Trudno sobie wyobrazić jak komórki błony macicy, zamiast zostać usunięte z organizmu, to podążają w jego głąb. Nie słyszałem wcześniej o tej przypadłości, a co piąta kobieta ma skłonności do niej.

darmoland.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ