Wiosna to czas, kiedy zaczynamy zauważać różne fałdki i dodatkowe kilogramy na naszym ciele, i podejmujemy decyzje o odchudzaniu. Oprócz diety, która jest w tym momencie nieunikniona, musimy posiłkować się też ćwiczeniami. Ćwiczyć rano czy wieczorem? Jaka pora dnia jest najlepsza? Czas ćwiczeń możemy wybrać sami i jest to najlepsze rozwiązanie. Jeśli wstajemy wcześnie, a nasza praca jest popołudniowa to oczywistym będzie, że na siłownię lub bieganie zdecydujemy się w godzinach porannych. Jeśli pracujemy od rana, to po powrocie z pracy wskoczmy w nasz ulubiony dres i biegnijmy na zajęcia lub do parku. Ważna jest nie pora, lecz samo wykonywanie ćwiczeń, a fajnie będzie, jeśli do wspólnych ćwiczeń namówimy przyjaciółkę.
Choroby pasożytnicze skóry – co warto wiedzieć? Czasem nawet nie zauważymy kiedy, a zarazimy się chorobą pasożytniczą skór, czyli na przykład świerzbem lub wszawicą. Dość często nasze dzieci mogą przynieść wszawicę z przedszkola lub szkoły i w takim wypadku wymagane jest leczenie całej rodziny oraz dokładne pranie pościeli i ubrań i czyszczenie całego domu. Na szczęście istnieją skuteczne szampony i kremy, które w szybki sposób poradzą sobie z tą chorobą skóry.
Cystoskopia pęcherza – kiedy jest przeprowadzana? Cystoskopia to badanie polegające na wprowadzaniu specjalnego urządzenia do pęcherza moczowego pacjenta przez jego cewkę moczową. Aby je wykonać pacjent musi posiadać specjalne skierowanie od lekarza. Cystoskopia będzie zalecana w przypadkach chorób układu moczowego- przy problemach z oddawaniem moczu i przy częstym parciu na pęcherz moczowy.

ohho.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ