Aby zostać perfekcyjnym kochankiem, wcale nie trzeba znać wszystkich tajników Kamasutry. Nie musisz też być zwolennikiem wielogodzinnych maratonów w łóżku i uwodzicielem tabunów kobiet.

Perfekcyjny kochanek to ten mężczyzna, który potrafi rozpoznać i zaspokoić potrzeby swojej kobiety. A to wbrew pozorom wcale nie jest łatwa sztuka.

Nie bądź w łóżku egoistą

Najważniejsze w seksie jest to, abyś wyzbył się egoizmu i otworzył na potrzeby swojej partnerki. Co z tego, że spróbujesz przenieść do waszej sypialni dziwne pozycje obejrzane na filmie, skoro twoja kobieta nie będzie czerpała z nich satysfakcji? To działa też w drugą stronę, bo w łóżku wszyscy powinni być zadowoleni, a przyjemność musi być wzajemna.

Wybieraj tylko naturalne i sprawdzone środki na potencję

Masz problemy ze wzwodem, które dodatkowo potęguje stres i lęk przed niepowodzeniem? Nie wstydź się porozmawiać o nich szczerze ze swoją partnerką. Nie szukaj też tabletek na potencję z niesprawdzonych źródeł, od nieznanych producentów. Środki na potencję potrafią być bardzo pomocne, o ile sięgniesz po te najwyższej jakości, o sprawdzonej skuteczności. Ranking najpopularniejszych środków na potenję znajdziesz tutaj: http://www.smedyczny.pl/srodki-na-potencje-ranking/.

Stosuj sposoby na przedłużenie stosunku

Jeśli jesteś krótkodystansowcem, a twoja kobieta potrzebuje dłuższej stymulacji, możesz zastosować metody na przedłużenie stosunku. Na początku jednak wyklucz takie choroby jak cukrzyca i nadciśnienie. I nie rób długich przerw w seksie, bo rzadkie stosunki potęgują problem z przedwczesnym wytryskiem. Więcej informacji o tym, jak przedłużyć stosunek znajdziesz na http://www.smedyczny.pl/jak-przedluzyc-stosunek-u-mezczyzny/.

Bądź perfekcyjnym kochankiem również „po”

Wszystko poszło dobrze i wasze współżycie zakończyło się satysfakcjonująco dla obu stron? To jeszcze nie koniec. Liczy się również to, jak zachowujesz się po wszystkim. Jeśli chcesz być dobry w łóżku, to musisz okazywać kobiecie czułość i uwagę również po stosunku. Jeśli twoja partnerka to dostanie, szybko będzie miała ochotę na więcej. A ty poczujesz się naprawdę spełnionym kochankiem.

[Głosów:36    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ