Rozwój internetu wpływa także na sektor bankowy. Obecnie większość operacji bankowych możemy przeprowadzić z domowego zacisza, za pośrednictwem komputera. Sektor bankowych usług online umożliwia nam założenie konta czy zakup jednostek funduszy inwestycyjnych. Przez sieć wziąć możemy także kredyt, ale czy jest to rozwiązanie opłacalne?
Czy uzyskanie pożyczki jedynie w oparciu o dane z internetu jest możliwe? Wszystko zależy od kwoty. Zazwyczaj kredyty o stosunkowo niskiej kwocie nie wymagają od nas udania się do siedziby banku. Po wypełnieniu aplikacji na stronie banku, skontaktuje się z nami pracownik banku, aby poinformować nas o decyzji w sprawie przyznania nam kredytu lub odrzucenia wniosku. Dostaniemy także instrukcje dotyczące kolejnych kroków. W wypadku akceptacji wniosku w ciągu kilku dni otrzymamy umowę za pośrednictwem kuriera, a po złożeniu podpisu środki zostaną przelane na konto.
Wnioskowanie o większe pieniądze z pewnością będzie wiązać się z koniecznością wizyty w banku. Trudno się temu dziwić, wiąże się to z większym ryzykiem. Złożenie wniosku kredytowego online ma same plusy, może nam zaoszczędzić wiele czasu, a jednocześnie nie jest obciążone dodatkowymi kosztami w porównaniu ze standardową metodą pożyczania pieniędzy.

http://www.bankowe.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ