Preparaty na wypadanie włosów

Nadmierne i jednocześnie przedwczesne wypadanie włosów może się zdarzyć każdemu – i w każdym przypadku powód może być diametralnie różny – począwszy od jednostek chorobowych, przez uwarunkowania genetyczne aż po szkodliwe działanie stresu. Wypadanie włosów większość z nas przeraża i sprawia, że czujemy się bezsilni. Nie trzeba jednak martwić się na zapas – preparatów na wypadanie włosów nie brakuje ani w dobrych, markowych drogeriach, ani w różnego rodzaju aptekach.
Powoli odchodzi się od kuracji i preparatów na wypadanie włosów działających zewnętrznie, to znaczy w postaci odżywek czy szamponów wzmacniających. Te oczywiście nadal znajdują się na sklepowych półkach, jednak osoby borykające się od dawna z problemem wpadania włosów wiedzą, że trzeba działać od środka – za pomocą różnego rodzaju suplementów diety.
Wciąż wśród najchętniej kupowanych preparatów znajduje się KERABIONE – preparat nie tylko na wypadanie włosów, ale wzmacniający jednocześnie również skórę oraz paznokcie. Najpopularniejsze opakowania liczą sobie 60 sztuk, wystarczają więc na dwa miesiące kuracji. Kosztować nas to będzie około 28-30 złotych.
Tuż zanim znajdziemy BIOTEBAL – preparat również mający działanie wzmacniające zarówno na włosy, jak i skórę oraz paznokcie. Cena tego suplementu diety będzie jednak znacznie wyższa – za30 sztuk tabletek, a więc za miesięczną kurację, trzeba będzie zapłacić około 22 złotych.
Szczególnie wartym polecenia preparatem na wypadanie włosów jest propozycja firmy VITPIL – biotyna + bambus, a także ta sama kombinacja, ale z przeznaczeniem stricte dla mam, które porodzie mają osłabione włosy ze skłonnościami do wypadania. Produkt zapewnia lśniące oraz mocne włosy. Kuracja nie jest droga, ponieważ za dwumiesięczny zapas tabletek zapłacimy jedynie około 33-25 złotych za wersję z bambusem oraz około 36-40 złotych za wersję dla mam.
Zanim zdecydujemy się na jakiś produkt, najlepiej jest zapoznać się z kilkoma różnorodnymi propozycjami pochodzącymi od różnych producentów. Warto również nie zapominać, że nie zawsze to, co reklamowane, jest faktycznie dla nas i dla naszego zdrowia najlepsze.

jami-jami.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPudry mineralne
Następny artykułSzampon pokrzywowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ