zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Jak wiadomo wszelkie defekty estetyczne, obniżają męską samoocenę. Poza tym mają wpływ na to, jak mężczyzna jest postrzegany przez otoczenie. Są pewne zawody, które wymagają od Panów dobrej prezencji. W ostatnich czasach profesjonalne zabiegi kosmetyczne, stały się popularne wśród mężczyzn. W końcu każdy chce wyglądać młodziej i piękniej, nie tylko kobiety.

Zabiegi kosmetyczne, z których mężczyźni korzystają najchętniej

Botoks

Poddanie się takiemu zabiegowi sprawia, że możemy się pozbyć zmarszczek które szpecą naszą twarz, a przy okazji dodają nam kilka lat. Ostrzykiwanie botoksem w wybranych miejscach sprawia, że są blokowane połączenia nerwowo-mięśniowe w tkankach, co skutkuje rozluźnieniem mięśni mimicznych i wygładzeniem zmarszczek. Taki zabieg trwa dosłownie kilka minut i można po nim śmiało wrócić do codziennych obowiązków. Poprzez wygładzenie zmarszczek mimicznych twarz odzyskuje młody i zdrowy wygląd. Jednak na efekty musimy poczekać około 3 tygodni.

Przeczytaj też: http://www.toysboard.pl/sauna-na-wlosy-co-daje-taki-zabieg/

Lipoliza

Ten zabieg z kolei pozwala się pozbyć nadmiernej tkanki tłuszczowej, z miejsc opornych. Polega na wstrzykiwaniu w tkankę tłuszczową lecytyny, która trwale ją uszkadza. Głównym celem lipolizy jest nieinwazyjne rozpuszczenie tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała. Aby uzyskać zauważalne efekty, należy wykonać serię zabiegów (około 4), w odstępach 4–6-tygodniowych.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są najbardziej popularne, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Z jego pomocą jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianych zmarszczek, powiększyć usta, wykonturować twarzy czy skorygować kształt nosa. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o większej gęstości, można również zwiększyć objętość różnych części twarzy. W przypadku mężczyzn są to zazwyczaj policzki, które z wiekiem zaczynają opadać.

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne z wykorzystaniem różnego rodzaju kwasów, pozwalają się pozbyć blizn i przebarwień potrądzikowych oraz samego w sobie trądziku. Kolejną ich zaletą jest delikatne wygładzenie zmarszczek. Dobrany rodzaj kwasu do rodzaju skóry jest nakładany na skórę, następnie przenika w jej głąb. Dzięki temu stymulowany jest proces produkcji kolagenu i elastyny. Po zabiegu można zaobserwować delikatne złuszczanie, kolejnych warstw skóry. Następnie dochodzi do regeneracji. Ze względu na stężenie kwasu chemicznego, wyróżniamy peelingi bardzo powierzchniowe, powierzchniowe, średniogłębokie oraz głębokie.

Źródło: https://e-rumia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ