Masz to nieszczęście, że mieszkasz w malutkim mieszkaniu spółdzielczym, w którym kuchnia to przysłowiowe pudełko zapałek,  a może jesteś szczęśliwcem, którego kuchnia ma rozmiary  małego boiska piłkarskiego ? Tak czy inaczej w obu skrajnych przypadkach najlepiej sprawdzą się kuchnie na wymiar.

Profesjonalny projekt kuchni na wymiar jest podstawą wykonania użytecznego i ergonomicznego zestawu kuchennego. Projektowanie kuchni na wymiar  rozpoczyna się pomiarem pomieszczenia i rozrysem położenia mebli kuchennych. Jak przy każdym etapie projektowania kuchni na wymiar dobrze jest spędzić nad szkicem odpowiednio dużo czasu, tak by uniknąć wszelkich nieekonomicznych zmian w końcowym etapie pracy powstałych głównie wskutek nieprzemyślanych strat materiałowych i zwiększonego nakładu pracy stolarzy.

Podczas wizyty u zamawiającego kuchnię  a wstępnie projekt kuchni na wymiar, następuje pomiar pomieszczenia i omówienie podstawowych elementów kuchni począwszy od instalacji, AGD, rodzaju blatów i frontów, a skończywszy na detalach zestawu kuchennego. Jeśli kuchnia nie jest duża i skomplikowana, wstępny projekt kuchni na wymiar można wykonać na miejscu, u klienta. W przypadku kuchni średnich i dużych, projekt kuchni na wymiar  jest bardziej czasochłonne, ponieważ wymaga odpowiedniego dopasowania wielu elementów. Ostateczny projekt kuchni na wymiar powstaje dzięki wykonaniu komputerowej wizualizacji zestawu kuchennego i pomieszczenia oraz jego stopniowym, uzgodnionym z klientem modyfikacjom.

Zamawiający przesyła na adres mailowy danej firmy zwymiarowane rzuty pomieszczenia z sugerowanym układem instalacji i ewentualnymi wytycznymi dotyczącymi szafek. W wyniku wspólnej dyskusji dotyczącej wyboru materiałów, konkretnego układu i całościowej koncepcji pomieszczenia pod meble kuchenne, powstaje ostateczny zazwyczaj -komputerowy- projekt kuchni na wymiar. Zdarza się, iż klient posiada gotowy projekt kuchni.

Przesłanie tego projektu kuchni na wymiar  do danej firmy oraz precyzyjne określenie jak największej liczby szczegółów szafek pozwoli przygotować kompletny kosztorys wykonania mebli. Oczywiście możliwe jest wprowadzenie modyfikacji nawet do takiego gotowego projektu.

Masz już projekt kuchni na wymiar ? ale nie wiesz w jakim stylu ją urządzić ?

Podpowiadamy, zasugeruj to wykonawcom projektu. Projekt kuchni na wymiar jest w stanie uwzględnić wszystkie Twoje preferencje.Tworząc meble według projektu na wymiar, stolarz będzie w stanie zmontować  małe dzieła sztuki, ewentualnie stworzyć piękną kuchnię w stylu włoskim, bądź angielskim.

http://www.ladnie-mieszkaj.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ