Odkryj najnowszy zegarek w kolekcji ORIENT STAR Contemporary podczas ekskluzywnej imprezy w Bazylei w Szwajcarii.

Zainspirowany ponad 65-letnim niezależnym japońskim rzemiosłem zegarmistrzowskim, nowy ORIENT STAR Modern Skeleton to zegarek na każdą okazję z odważnie zaprojektowanym designem.

Nowa konstrukcja napędzana jest przez automatyczny kaliber F6F44 z 50-godzinną rezerwą mocy wyświetlaną przez wskaźnik. Ten wewnętrzny automatyczny mechanizm z ręcznym nakręcaniem jest montowany przez horologów ORIENT w górach Akita w Japonii, zgodnie z japońską zasadą Monozukuri, której nazwa oznacza sztukę i naukę produkcji.

Niezawodny ruch zegarka jest otoczony 41-milimetrową obudową ze stali nierdzewnej, z szafirowym szkiełkiem, przezroczystą tylną obudową i wodoodpornością do 100 metrów.

Nowoczesny szkielet ORIENT STAR odzwierciedla wyrafinowaną i ponadczasową estetykę marki, której towarzyszy szczotkowana satynowa tarcza, sekundowy sub-dial i dwa okna. Dalsze szczegóły konstrukcyjne obejmują pięciominutowy pierścień rozdziału, pogrubione indeksy godzin i pojedynczą cyfrę rzymską.

zegarek

Nowy zegarek jest dostępny w czterech stylowych kolorach, z obudowami ze stali nierdzewnej: granatowa lub szara tarcza z bransoletą ze stali nierdzewnej; granatowa tarcza z czarnym skórzanym paskiem; i brązowa tarcza połączoną z brązową skórą.

Każdy nowy zegarek ORIENT STAR kontynuuje dziedzictwo niezależnego i tradycyjnego japońskiego zegarmistrzostwa, w połączeniu z jego subtelną i ponadczasową stylistyką. Nowy ORIENT STAR Modern Skeleton został stworzony dla mężczyzny, który przyjmuje to, co przynosi każdy dzień. Zarówno w pracy, jak i podczas zabawy.

Oficjalna premiera zegarka odbędzie się już jutro na targarch BaselWorld 2019.

https://www.orient-watch.com/

[Głosów:4    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ