Niszczarki Fellowes to urządzenia niezwodne. Są one jednymi z najczęściej wybieranych narzędzi do niszczenia dokumentów w biurach na całym świecie. Dziś przyjrzymy się kilku urządzeniom, które będą idealne zarówno do małych biur, jak i dużych przedsiębiorstw.

Nisczarka 63Cb

63Cb doskonale sprawdzi się do małych biur, dla kadry zarządzającej, a także do jednoosobowych firm. Jednorazowo może niszczyć do 10 kartek, wyróżnia się nowoczesnym designem i niewielkimi gabarytami. Pojemność niszczarki wynosi 19 litrów. Będzie niszczyć również dokumenty ze zszywkami i spinaczami, a nawet karty kredytowe.

Gwarantuje poziom bezpieczeństwa P3 i jest energooszczędna.

Niszczarka W-71Ci

W-71Ci będzie rozwiązaniem dla niewielkich biur i użytku maksymalnie 3 osób. Może niszczyć jednorazowo do 13 kartek. Poziom zabezpieczenia dokumentów wynosi P-4. Oprócz dokumentów może niszczyć również karty kredytowe i płyty CD. Jest energooszczędna, a co najważniejsze – nie zacina się. To urządzenie, które sprawdzi się w każdym niewielkich rozmiarów biurze.

Niszczarka AUTOMAX™ 350C

AUTOMAX™ 350C to urządzenie, które może być użytkowane przez maksymalnie 5 osób. Posiada kosz o pojemności 68 litrów, a dzięki podajnikowi możliwe jest niszczenie do 350 kartek. Poziom bezpieczeństwa dokumentów klasyfikuje się jako P-4. 350C to urządzenie wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu dzięki automatycznemu podajnikowi. Gdy niszczarka jest nieużywana przechodzi w stan uśpienia, dzięki czemu możemy oszczędzać energię. Jest wydajna, pracuje cicho i nie zacina się. Czego można chcieć więcej?

Niszczarka 225i

225i jest przeznaczona do użytku maksymalnie 10 osób. To urządzenie, które sprawdzi się w średniej wielkości biurach. Może jednorazowo niszczyć do 24 kartek naraz. Poziom bezpieczeństwa niszczarki ustalony jest na kategorie P2. Niszczarka poradzi sobie również z dokumentami spiętymi spinaczami, zszywkami i płytami CD.

Niszczarka stworzona jest do pracy ciągłej, dlatego będzie idealna do średnich i dużych biura. Dzięki zastosowanym technologiom jest wolna od zacięć i energooszczędna. Posiada systemy zabezpieczające przy szczelnie wejściowej.

Wszystkie wymienione niszczarki można znaleźć tutaj: https://www.pasazbiurowy.pl/niszczarki-fellowes-13322-k

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ