Przygotowania Pana Młodego do ślubu

Organizacja ślubu i wesela pochłania niemało czasu, dlatego przygotowania należy zacząć odpowiednio wcześnie. Znalezienie sali, w której odbędzie się przyjęcie, wybranie obrączek, czy zamówienie tortu i dekoracji to tylko niektóre z zadań, jakie stoją przed narzeczonymi. O czym powinien pomyśleć Pan Młody?

Odpowiedni strój

Podczas ślubu i przyjęcia weselnego to zdecydowanie Panna Młoda przyciąga uwagę wszystkich zgromadzonych, dlatego też panie poświęcają mnóstwo czasu na znalezienie idealnej sukni. Trzeba jednak pamiętać, że Pan Młody jest nie mniej ważną osobą i również powinien prezentować się nienagannie, a przy tym wyróżniać spośród gości weselnych. Znaczenie ma nie tylko garnitur, lub smoking, ale również dodatki, które mogą idealnie całą stylizację uzupełnić, albo wywołać zgrzyt.

Z kupnem stroju warto poczekać, aż narzeczona znajdzie już swoją suknię i dostosować się do jej wyboru. Dlaczego? Smoking nie będzie pasował do skromnej sukienki, a „zwykły” garnitur niekonieczne dobrze wygląda z okazałą kreacją Panny Młodej. Więcej wskazówek dotyczących stroju można znaleźć w poradniku pod poniższym linkiem.

Zadbaj o wygląd

2-8

Chociaż utarło się, że to Panna Młoda powinna już na kilka tygodni przed uroczystością zadbać o stan swojej cery i włosów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej narzeczony również dołożył starań, aby prezentować się nie mniej atrakcyjnie. Wielu panów wybiera się na siłownię, aby poprawić nieco proporcje sylwetki i popracować nad muskulaturą. Czasem jednak trudno o właściwą motywację, a wtedy trzeba sięgnąć po różne sposoby. Niektórzy więc wynajmują osobistego trenera, inni namawiają przyjaciół albo narzeczoną na wspólne wizyty w siłowni, a jeszcze inni… sięgają po używki. Czy konopie indyjskie wpływają na masę mięśniową? Nie wiadomo, jednak można spotkać się z opiniami, że pozytywnie wpływają na motywację.

Znajdź czas dla ukochanej

Przygotowania do ślubu to często powód do stresów, a nierzadko również przyczyna licznych sprzeczek i nieporozumień. Nie ma w tym nic dziwnego – wszyscy chcą, aby ten dzień był wyjątkowy, stąd małe spięcia. Pamiętaj jednak co jest w tym wszystkim najważniejsze. Znajdź czas dla Narzeczonej, zabierz ją na spacer, romantyczną kolację, albo tańce. Takie wspólne wyjście z pewnością pomoże rozładować nieco stres i zbliży was do siebie, a przecież o to chodzi. Jeśli dobrze zaplanujecie przygotowania do ślubu, nic was nie zaskoczy.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ