Sprawność seksualna pomimo upływających lat

Sprawność seksualna może obniżać się wraz z wiekiem, na co wskazują liczne badania. O impotencji mówimy wtedy, gdy dochodzi do zaburzeń erekcji, czyli niemożności osiągnięcia lub utrzymania wzwodu członka wystarczającego do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. U mężczyzn na impotencję może wpływać stresujący tryb życia i wiele innych czynników jak chociażby alkohol i palenie papierosów. W leczeniu zaburzeń erekcji znajdują zastosowanie dostępne na rynku preparaty, w tym lek Maxigra Max.

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji mogą występować u dorosłych mężczyzn w różnych grupach wiekowych, jednak częstość ich występowania zwiększa się u osób starszych. Przyczyny zaburzeń mogą mieć różne podłoże – od przepracowania i problemów w relacjach z partnerką po zaburzenia lękowe i różnego rodzaju choroby. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jednorazowe lub kilkukrotne wystąpienie objawów, które można przypisać określonemu czynnikowi, na przykład spożyciu większej ilości alkoholu, nie wymaga podjęcia żadnego leczenia. Jeśli jednak problemy z zaburzeniami erekcji narastają w czasie lub utrzymują się długotrwale, warto podjąć odpowiednią terapię, którą można poprzedzić konsultacja lekarską.

Lek Maxigra Max na zaburzenia erekcji

W skutecznym leczeniu impotencji u dorosłych mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji, pomaga lek Maxigra Max. Lek przeznaczony jest dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Jego substancją czynną jest sildenafil, który pod wpływem poburzenia seksualnego pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku seksualnego. Sildenafil należy do związków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jego działanie polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co ułatwia napływ krwi i wzwód w czasie pobudzenia seksualnego. Lek Maxigra Max zaczyna działać w czasie 30 – 60 minut od momentu jego zażycia. Należy zaznaczyć, że lek umożliwia osiągnięcie erekcji pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Kiedy zachować ostrożność w przyjmowaniu leku?

Preparatu Maxigra Max nie należy przyjmować jednocześnie z innymi lekami przeznaczonymi dla pacjentów z zaburzeniem erekcji ani jednocześnie z lekami przeznaczonymi do leczenia nadciśnienia tętniczego, które zwierają sildenafil lub inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Należy pamiętać, że substancja czynna leku Maxigra Max może wchodzić w interakcje z innymi preparatami leczniczymi, zwłaszcza takimi, które są przeznaczone do leczenia bólu w klatce piersiowej. Przed zastosowaniem leku należy przeczytać załączoną ulotkę i bezwzględnie stosować się do informacji w niej zawartych. Lek Maxigra Max wydawany jest bez recepty, jednak w przypadku niektórych pacjentów, w tym zakażonych wirusem HIV przed jego zastosowaniem może być konieczna konsultacja lekarska.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ