Studia podyplomowe Fizjoterapia w MUM

Mazowiecka Uczelnia Medyczna (wcześniej Wyższa Szkoła Mazowiecka) oferuje studentom nauczanie na kierunkach medycznych, gwarantujących wysoki poziom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Studenci Mazowieckiej Uczelni Medycznej są doskonale przygotowani do posługi osobom, dotkniętym chorobami lub urazami. Prywatna uczelnia to przede wszystkim dostęp do najnowocześniejszych sal i sprzętów, dzięki którym można kształtować dobre nawyki zawodowe. Wśród licznych, praktycznych i pożądanych na rynku zawodowym usług medycznych kierunków studiów licencjackich , można wymienić takie, jak:

  • fizjoterapia,
  • pielęgniarstwo.

MUM prowadzi także zajęcia w ramach studiów jednolitych magisterskich oraz studiów podyplomowych. Niezwykle ciekawe kierunki studiów podyplomowych rozszerzają absolwentom drogi zawodowego awansu oraz pozwalają poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie lub w pokrewnej dziedzinie, zgodnie z uzyskanym tytułem magisterskim. Fizjoterapia w MUM jako studia podyplomowe? Jakie są zalety?

Dlaczego podyplomowa Fizjoterapia w MUM?

Przeznaczone dla absolwentów, którzy legitymują się tytułem magistra w szeroko rozumianej dziedzinie nauk medycznych, studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii, pozwalają zgłębić teoretyczne i praktyczne zagadnienia, związane z wpływem metod aktywizujących układ ruchu w przypadku dysfunkcji. Fizjoterapia to rozbudowana dziedzina wiedzy, która swoje działanie opiera na trafnie postawionej diagnozie, doborze odpowiednich metod pracy z pacjentem oraz współpracy z członkami zespołu medycznego. Osoby, które zechcą nabyć wiedzę teoretyczną, dającą podstawy do pracy w zawodzie fizjoterapeuty, a jednocześnie poznać praktyczne jej aspekty, powinny odwiedzić stronę http://mum.edu.pl/ i przekonać się, że nauka w MUM to duże możliwości rozwoju. Studia podyplomowe pozwalają nabyć dodatkowych umiejętności i potwierdzających je dokumentów państwowych, nadających uprawnienia do pracy w danym zakresie. Mazowiecka Uczelnia Medyczna to najwyższy poziom i przyjazna atmosfera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ